© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Біржа продуктів інтелектуальної праці

Всі дисципліни за освітньою програмою "Біржова діяльність" >>

Мета дисципліни –– формування системи теоретичних і практичних знань про діяльність бірж продуктів інтелектуальної власності, розуміння об’єктів права інтелектуальної власності, процедури отримання права власності на об’єкти інтелектуальної праці  з метою участі у роботі біржі, забезпечення захисту прав та економічних інтересів суб'єктів біржової діяльності, та отримання прибутку від функціонування на біржі.

У результаті вивчення дисципліни студент отримає:

• комплекс знань щодо розвитку вітчизняного та світового ринків інтелектуальної власності;

• знання щодо сутності та специфіки інтелектуальної власності як активу;

• знання про системи інтелектуальної власності, її охорони та захисту відповідно вимогам, встановленим законодавством;

• освоєння теоретичних засад роботи бірж продуктів інтелектуальной власності;

• набуття навичок використання сучасних методів і прийомів визначення економічної оцінки об’єктів інтелектуальної власності та економічної ефективності їх використання;

• набуття навичок щодо ведення торгів та укладання контрактів на біржах продуктів інтелектуальної власності.

Провідний викладач:

к.е.н., ст. викл. Івашова Н.В.