День маркетолога-2009

dm-2009_117 грудня 2009 року в актовому залі Сумського державного університету відбувся святковий концерт, присвячений 7-му Дню народження кафедри маркетингу.

На заході були присутні викладачі та студенти, майбутні абітурієнти та їх батьки, представники ЗМІ та громадськості.

Святкова програма включала цікаві виступи студентів всіх курсів маркетологів, вітальні слова офіційних осіб університету та завідувача кафедри маркетингу – Ілляшенко Сергія Миколайовича, традиційну посвяту п’ятого курсу в спільноту маркетологів і вручення відповідних сертифікатів, спілкування з колишніми випускниками.

Найкраще за всіх про події того дня розкажуть безпосередні учасники – студенти 4 і 5 курсів.

Метушливий видався семестр. Студенти і викладачі відпочили на тритижневих «канікулах» і тепер надолужують згаяне. Навчання настільки «поглинуло» весь університет, що не залишилося ні спокійних вихідних, ні веселих свят. Але хіба можна забути про свій День народження? Звичайно ні! Не забула про нього і наша кафедра маркетингу. Та і як можна залишити без уваги наставників та студентів (особливо п'ятого курсу), які старанно працювали та заслужили на свято?dm-2009_2

Це було справжнє свято вдячності, пошани і веселості. З цікавими вітальними номерами виступали студенти кожного курсу. Природно, ніхто не залишав сцени без оплесків, вдячних посмішок і дружньої підтримки. Жоден викладач не залишився без уваги. Оригінальний відеоролик, цікаво підібрані слова, чітко помічені особливості кожного співробітника кафедри зробили свою справу: викладачі посміхалися, підбадьорююче киваючи головою, а студенти молодших курсів слухали корисну інформацію про те, у кого краще навіть не намагатися списувати.

Квіти, поздоровлення, добрі слова зігрівали все свято. Кожен отримав свій шматочок щастя і позитивної енергії. Побільше б таких приводів для святкування. Окрему подяку хотілось би виразити нашим викладачам, адже це вони діляться з нами своїм святом!

Не дивлячись на те, що сам День народження був ще у вересні, це не зробило атмосферу в залі менш святковою! Довге чекання сприяло тому, щоб учасники концерту відпрацювали програму на всі 100%! У святкуванні Дня народження приймали участь маркетологи всіх п'яти курсів, аспіранти і викладачі кафедри маркетингу!

dm-2009_3Студенти співали, танцювали, показували гумористичні сценки – одним словом розкрили всі свої таланти! Не обійшлося без жартівливих рекламних слоганів, креативних ідей та урагану яскравих емоцій! Було все: і торт зі свічками, і святкові хлопавки, ну загалом все, що характерно для Дня народження! Але найголовніше, у всіх був веселий настрій і в залі звучали гучні оплески. Студентів-маркетологів зігрівали гарячі серця та палкі посмішки викладачів, рідних та близьких, і всіх тих, хто не побоявся морозу і прийшов на концерт, щоб привітати кафедру маркетингу з її сьомою річницею.

Для когось це свято було першим, а для п’ятикурсників – останнім, але тільки в якості студентів. Бо можна з упевненістю сказати, що вони ніколи не забудуть свою альма-матер, свою улюблену кафедру і будуть кожен рік приходити до неї на День народження! І хай ця традиція передається з покоління до покоління.