День маркетолога-2011

dm2011_424 листопада 2011 року в актовій залі Сумського державного університету кафедра маркетингу та управління інноваційною діяльністю святкувала свою Дев’яту річницю.

Організатори святкування запросили викладачів, випускників минулих років, батьків, представників ЗМІ та всіх бажаючих. Концертна програма розпочалася з виконання офіційного гімну кафедри та теплих слів привітань від декану економічного факультету Прокопенко О.В. Також вона відмітила визначну подію в житті кафедри маркетингу та УІД, а саме захист докторської дисертації Божковою В.В. та побажала успіхів у розвитку нового напрямку – управління інноваційної діяльності.

dm2011_2Студенти кожного курсу підготували різні сюрпризи та цікаві виступи для гостей свята. Були і сучасні танцювальні постанови, і спів, і гра на музичних інструментах.

Всім присутнім сподобався оригінальний відео ролик «Маркетолог – це…» та музичний номер від студентів четвертого курсу, а інструментальна композиція від Березової С. додала ліричну ноту.

dm2011_9В цей день був презентований і новий логотип кафедри маркетингу та УІД. Справжній фурор серед присутніх викликав стенд-шарж, з яким міг сфотографуватися кожний бажаючий.

dm2011_6Викладачі також не залишилися байдужими і підготували сюрприз для п’ятикурсників: кожен випускник отримав бонус, яким має право скористатися протягом цього навчального року. Дехто вирішив одразу скористатися нагодою і вся актова зала мала честь заслухати вірш у авторському виконанні від Тєлєтова О.С.

У другій частині святкування відбулась традиційна посвята п’ятого курсу в спільноту маркетологів та інноваторів, і вручення відповідних сертифікатів від завідувача кафедрою Ілляшенка С.М.

dm2011_7На завершення свята у виконанні Аксьонової С. прозвучала пісня, яка викликала у кожного зворушливі спогади і під оплески залу феєрично спалахнув феєрверк.
Загалом в цей вечір панувала атмосфера великого сімейно свята, і це чудово, що нові покоління продовжують давні традиції.

 

Офіційна сторінка події Вконтакте

Відео репортаж Сумського обласного телебачення

Фотозвіт заходу