День маркетолога та інноватора 2012

dm2012_720 вересня 2012 року в актовій залі СумДУ відбувся святковий концерт присвячений 10-й річниці із дня заснування кафедри маркетингу та УІД. На святі були присутні засновники кафедри, викладачі, випускники, студенти та гості.

Завідувач кафедри Ілляшенко C.М. згадав пам’ятні моменти: перші перемоги студентів на олімпіадах, перші захисти докторських та кандидатських дисертацій, започаткування Міжнародної конференції та конкурсу для школярів, видання фахового журналу тощо.

Декан ФЕМ Прокопенко О.В. привітала викладачів кафедри з ювілеєм та вручила її засновникам жартівливі відзнаки «Маркетолога з десятирічною витримкою».

Випускники та студенти старших курсів підготували насичену святкову програму та провели «екскурсію по музею» кафедри Маркетингу та УІД: аспіранти розважали присутніх цікавою вікториною про викладачів «Вгадай хто є хто?», студенти першого курсу танцювали запальний танок та декламували вірші, другий курс підготував пісню про улюблену кафедру, третій курс – пародійне відео. Також відбулося традиційне посвячення та прийняття студентів п’ятого курсу у співтовариство маркетологів-інноваторів.

Офіційна сторінка ювілейної події Вконтакте

Переглянути фотозвіт