День маркетолога та інноватора 2014

2014_25_10_424 жовтня 2014 року в актовій залі СумДУ відбувся святковий концерт з приводу Дня маркетолога та інноватора.

Організатори святкування запросили викладачів, випускників минулих років, батьків та всіх бажаючих. Концертна програма включала творчі та цікаві виступи від кожного курсу та подарунок від викладачів кафедри маркетингу та УІД. Випускники у незвичній формі привітали викладачів кафедри зі святом, а саме – нагородили їх іменними грамотами, подарували квіти та чудовий торт. Так, наші студенти подарували глядачам і сучасні танцювальні постанови, і співочі композиції, і вірші, і гру на музичних інструментах. Одним із подарунків студентів було відео:

Дуже приємно було отримати солодкий подарунок від першого випуску спеціальності «Маркетинг».

2014_25_10_22014_25_10_4

Під час святкового концерту д.е.н., професор та завідувач кафедри маркетингу та УІД Ілляшенко С.М., к.е.н., доц. кафедри МУІД Біловодська О.А., д.е.н., доц., декан ФПК та ПО СумДУ Божкова В.В. та к.е.н., доц., відповідальний секретар приймальної комісії ФЕМ Люльов О.В. привітали викладачів та студентів з професійним святом.

Викладачі також не залишилися байдужими і підготували сюрприз для маркетологів та інноваторів: кожен випускник отримав бонус, яким має право скористатися протягом цього навчального року. Також нагородили маркетологів «посвідченнями з майбутнього».

2014_25_10_1

2014_25_10_3