© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Перспективи професії маркетолога

marketer_1Міжнародні фахівці озвучили професії, які будуть затребувані на ринку праці. За прогнозами експертів, через десять років на ринку товарів і послуг виникне перенасичення, отже, країні будуть потрібні більшою мірою маркетологи – стратеги компаній, завдання яких керувати системою, орієнтованої на виробництво різноманітних благ і задоволення інтересів виробників і споживачів, проводити дослідження ринку, розробляти бізнес-плани, пропонувати найбільш вигідні варіанти вкладення грошей підприємства.

Тобто в найближчі роки збережеться тенденція попиту і на маркетологів, а бізнес-аналітики сьогодні затребувані в будь-яких сферах. Потрібні будуть і професіонали в сфері обслуговування, це продавці-консультанти і фахівці-консультанти вузького профілю. Для того щоб отримати посаду менеджера з продажу найбільш оптимально закінчити спеціальність маркетинг. Визначальним ваш успіх у цій діяльності фактором буде комунікабельність, активність і вроджене вміння продавати.

 
Студентам кафедри маркетингу та УІД надається унікальна можливість долучитися до європейських програм академічної мобільності!

stag_1Кафедра маркетингу та управління інноваційною діяльністю першою серед економічних кафедр м. Суми долучилася до європейської практики академічної мобільності.

Таким чином, на сьогоднішній день у наших студентів є досвід навчання та стажування у європейських університетах за такими програмами:

  • Програма «Подвійний диплом» - одночасне отримання двох дипломів: Університету Кобленц-Ландау, м. Кобленц (Німеччина) і Сумського державного університету.
  • Програма за обміну студентами між Сумським державним університетом та Міжнародною школою бізнесу при Вільнюському університеті, м. Вільнюс (Литва) за напрямами «Подвійний диплом», «Включений семестр», «Стажування».
  • Короткотермінове стажування у Вищому училищі страхування та фінансів, м. Софія (Болгарія).
  • Короткотермінове навчання в Університеті «Професор Доктор Асен Златаров» м. Бургас (Болгарія).
  • Короткотермінове стажування у Технічно-гуманістичній академії, м. Бєльско-Бяла (Польща).
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 2

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ