Студентам кафедри маркетингу та УІД надається унікальна можливість долучитися до європейських програм академічної мобільності!

stag_1Кафедра маркетингу та управління інноваційною діяльністю першою серед економічних кафедр м. Суми долучилася до європейської практики академічної мобільності.

Таким чином, на сьогоднішній день у наших студентів є досвід навчання та стажування у європейських університетах за такими програмами:

• Програма «Подвійний диплом» - одночасне отримання двох дипломів: Університету Кобленц-Ландау, м. Кобленц (Німеччина) і Сумського державного університету.
  • Програма за обміну студентами між Сумським державним університетом та Міжнародною школою бізнесу при Вільнюському університеті, м. Вільнюс (Литва) за напрямами «Подвійний диплом», «Включений семестр», «Стажування».
  • Короткотермінове стажування у Вищому училищі страхування та фінансів, м. Софія (Болгарія).
  • Короткотермінове навчання в Університеті «Професор Доктор Асен Златаров» м. Бургас (Болгарія).
  • Короткотермінове стажування у Технічно-гуманістичній академії, м. Бєльско-Бяла (Польща).

« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 2