© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Центр інтелектуального розвитку

«Сумський регіональний центр інтелектуального розвитку» – це об’єднання професійних маркетологів, що працюють в різних напрямках і сферах маркетингу від науково-методологічної теорії до практичного впровадження її здобутків на вітчизняних та міжнародних підприємствах. Центр інтелектуального розвитку заснований у 2009 році на базі кафедри маркетингу та УІД Сумського Державного університету.

Головною метою створення нашої організації є підвищення рівня кваліфікації всіх спеціалістів, що займаються маркетингом в регіоні, можливість створення єдиної бази знань, щодо регіональних маркетингових проблем сьогодення та розробки еффективних способів їх вирішення, пошуку нових інноваційних напрямків розвитку маркетингової науки, теорії та практики.

Щороку наша організація поповнюється талановитими, молодими випускниками кафедри маркетингу, які незважаючи на свій вік, завдяки гармонійному тьюторінгу викладачів кафедри та старших колег вже можуть самостійно проводити аналіз стану ринкового середовища та пропонувати грунтовні рішення.

Своїм партнерам, «Сумський регіональний центр інтелектуального розвитку» пропонує:

  • постійну консультаційну підтримку від профессіоналів,
  • забезпечення новими найсучаснішими методичними матеріалами,
  • підвищення рівня кваліфікації персонала,
  • проведення тренингів за різними маркетинговими тематиками,
  • підбір серед випускників та підготовку фахівців за запитами та конкретними потребами підприємств замовників,
  • участь у професійних толк-диспутах та обговореннях найгостріших маркетингових проблем сьогодення і багато іншого.

Діяльність центру є безприбутковою а її фінансування здійснюється за рахунок членських та благодійних внесків учасників, спонсорінгу та доходів від професійної діяльності.

Всім бажаючим приєднатися до спільноти профессіоналів, або отримати консультацію з будь-яких питань, щодо співпраці з «Центром інтелектуального розвитку» пропонуємо зв’язатися з оргкомітетом: 

тел.: +38 0542 68 78 44

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду