Співпраця кафедри маркетингу та УІД

sotrКафедра  тісно співпрацює з іншими кафедрами ФЕМ СумДУ (особливо з кафедрою економіки), а також інших ВНЗ України.
Зокрема, разом з колегами з кафедри економіки та бізнес адміністрування СумДУ видано більше 15 підручників і навчальних посібників, більше 10 монографій.

Кафедра співпрацює з МДТУ ім. М.Е. Баумана (м. Москва, Росія). У червні 2011 року російський журнал «Контролінг» став партнером журналу «Маркетинг і менеджмент інновацій»

У 2010 році разом з колегами з Московського обласного державного університету видано навчальний посібник "Інноваційний менеджмент".

Кафедра має тісні наукові зв’язки з кафедрою промислового маркетингу ТНТУ ім. Івана Пулюя

Кафедра має тісні наукові зв’язки з кафедрою менеджменту організацій НУ «Львівська політехніка»

Кафедра співпрацює в сфері маркетингу та інноватики із кафедрою маркетингу Одеського національного політехнічного університету.

Кафедрою укладено угоду про науково-технічне співробітництво з  кафедрою менеджменту організацій Автомобільно-дорожного інституту ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»

Кафедрою укладено угоду про науково-технічне співробітництво з кафедрою економіки і прикладної математики Педагогічного інституту Південного федерального університету (м. Ростов-на-Дону, Росія)

Разом з колегами з Національного університету технологій та дизайну (м. Київ) видано підручники «Економіка і організація інноваційної діяльності» (3 видання) та «Провайдинг інновацій».

Разом з колегами з Київського національного економічного університету видано базовий підручник «Маркетинг».

Разом з колегами з Національного технічного університету «ХПІ» видано монографію з проблем інноватики, підручники «Економіка і організація інноваційної діяльності» (2 видання відповідно українською та російською мовами) та «Управління інноваційною діяльністю» (видання у 2х томах).

Підтримуються контакти з колегами з інших країн, зокрема: Канади, США, Нідерландів, Нової Зеландії, Латвії, Англії.

Завідувач кафедрою маркетингу та МІА, д.е.н., професор Ілляшенко С.М. проводить заняття для студентів у Вищій школі економіко-гуманістичній в місті Бєльсько-Бяла (Польща), що навчаються за магістерською програмою "Управління комунікаціями", з дисциплін "Управління іміджем фірми" та "PR і реклама".

Кафедра тісно співпрацює з підприємствами і установами міста Суми та Сумської області. Зокрема: ВАТ «Сумихімпром», ВАТ «Сумський хлібокомбінат», ТОВ «Фірма Роменська гардинно-тюлева фабрика» ЛТД, ТОВ «Міжрегіональний центр фондових технологій», ПП «Спецобладнання», ПП «Променергомаш», Рекламна агенція «VIP media group», ТОВ «Турбомаш» та ін.

Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці.

З пропозиціями звертатися за телефоном +38 (0542) 68 78 44