© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Абітурієнтам

smileiwanttosmileКафедра маркетингу Сумського державного університету проводить навчання студентів за трьома спеціальностями: "Маркетинг" (бакалаври), "Маркетинг" (магістри), "Управління інноваційною діяльністю" та "Біржова діяльність". Викладачі кафедри є досвіченими фахівцями в галузі маркетингу, про що свідчать отримані Стипендії Кабінету Міністрів та Гранти, а також неодноразові перемоги студентів у олімпіадах та конкурсах.

 

Для школярів 10-11 класів кафедрою маркетингу у 2010 році разом з Управлінням освіти в Сумській області було започатковано щорічний конкурс "Знайди себе у маркетингу".

 

Під час навчання на кафедрі маркетингу (за денною чи заочною формами) студенти отримують можливість навчатися за сучасними методами навчання (в тому числі в ігровій формі), брати участь у конференціях, олімпіадах  та наукових конкурсах.

При кафедрі маркетингу створено науково-навчальний центр маркетингових досліджень, в якому студенти кафедри можуть одночасно з теоретичними знаннями отримувати практичний досвід роботи.

Наші студенти мають змогу одночасно отримати 2 дипломи про вищу освіту:

  • базовий (спеціаліста чи магістра) за вибраною спеціальністю ("Маркетинг","Управління інноваційною діяльністю", "Біржова діяльність");
  • другий диплом (за напрямом "Право" або "Інформатика").

У СумДУ існує сучасна бібліотека з широким вибором навчальної літератури з маркетингової тематики, де створено всі умови для зручної роботи та навчання. Також до послуг студентів комп’ютерні класи з доступом до мережі Internet.

У вільний час студенти можуть займатися у спортивних залах, відвідувати плавальний басейн та користуватись лижною базою СумДУ.

Кожного року  кафедра в урочистій атмосфері святкує своє професійне свято "День маркетолога", під час якого всі студенти 5-ого курсу отримують "Сертифікати маркетологів".

 

Протягом всього навчання студенти беруть активну участь у житті кафедри. Окрім навчання та наукової роботи, вони допомагають проводити концерти та різні святкові заходи, створюють рекламні буклети та відеоролики.

Переглянути презентацію кафедри

 

Інтерв'ю з деканом факультету економіки та менеджменту Прокопенко О.В. та зав. кафедри маркетингу Ілляшенко С.М.

Якщо ти творча і креативна людина, якщо ти мрієш отримати сучасну цікаву професію - приходь на навчання до кафедри маркетингу Сумського державного університету!