© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Міжнародна діяльність кафедри маркетингу та УІД у 2017-2018 навчальному році

Уже 3 роки поспіль і протягом 2018-2019 навчального року зокрема д.е.н., професор Ілляшенко С.М. згідно угоди між СумДУ і Вищою школою економіко-гуманітарною (м. Бєльсько-Бяла, Польща) здійснює викладацьку діяльність для студентів , які навчаються за напрямом «Менеджмент».

У березні-квітні 2018 року к.е.н., доц., доцент кафедри маркетингу та УІД Грищенко Олена проходила стажування за тематичним напрямом «Міжнародна тренінгова програма щодо розвитку людських здібностей» на базі Національного інституту досліджень та розвитку економіки праці (м. Нью Делі, Індія) у рамках грантової програми уряду Індії ITEC.

Студентка спеціальності «Маркетинг» Прошуніна А.А. успішно завершила навчання на рівні «бакалавр» паралельно у Вищій школі економіки у Празі (м. Прага, Чехія) і Сумському державному університеті. Слід також зазначити, що після успішного захисту кваліфікаційної роботи бакалавра та державної атестації Анна продовжила своє навчання на магістерському рівні у 2018-2019 навчальному році.

Окрім цього студенти беруть активну участь у культурних обмінах у рамках програми Erasmus+ у різних куточках світу (Грузії, Італії, португалії, Литві, Польщі тощо).

Чергові здобутки кафедри маркетингу та УІД

2018 15 09 12018 15 09 2

Успішний захист кваліфікаційних та дипломних робіт з маркетингу

З 8 по 20 червня 2018 року на кафедрі маркетингу та УІД успішно відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалавра студентів денної та заочної форми навчання, та магістрів заочної форми навчання спеціальності «Маркетинг».

Слід зазначити, що кваліфікаційні та дипломні роботи відзначилися широким спектром досліджених тем та використанням новітніх методик аналізу. Усі роботи містили елементи наукової новизни та були зорієнтовані на розв’язання актуальних проблем з маркетингової діяльності підприємств та установ, підходи до аналізу інноваційної політики підприємства, формування та впровадження інноваційних стратегій для підприємств різних галузей, інновації в маркетингу тощо.

Вітаємо студентів з успішним захистом, дякуємо за сумлінне навчання та бажаємо успіхів у професійній діяльності!

2018 21 06 12018 21 06 22018 21 06 3

Розвиток співробітництва з польськими колегами

2018 01 06

У період відпустки за власний рахунок (22-29 травня 2018 р.) завідувач кафедри маркетингу та УІД, д.е.н., проф. Ілляшенко С.М. відвідав Польщу. Відповідно до угоди між СумДУ та Вищою економіко-гуманітарною школою (WSEH) він провів семінари для бакалаврів та магістрів, що навчаються за напрямом «Менеджмент».

Також він відвідав майстер-клас з маркетингу, який проводив для студентів та викладачів WSEH депутат Сейму Польщі Grzegorz Puda (у минулому працював на керівних посадах у бізнесі).

Як член сенату WSEH Ілляшенко С.М. прийняв участь у його засіданні, де вирішувалися питання розвитку на 2018-2019 рр.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 107