© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Екскурсія до АТ «Технологія»

Студенти випускових курсів кафедри маркетингу та УІД мали змогу відвідати одне з провідних підприємств регіону – АТ «Технологія».

Окрім власне екскурсії виробничими цехами, гостей познайомили з історією створення підприємства, номенклатурою продукції, яка випускається, особливостями виробництва, а також основними кваліфікаційними навичками, якими повинен володіти маркетолог в АТ «Технологія».

Загалом, екскурсія носила не тільки ознайомлювальний характер, але і передбачала подальшу співпрацю між студентами та підприємством у розрізі їхнього подальшого працевлаштування.

2018 05 11 22018 05 11

Вітаємо!

2018 31 10Поздоровляємо професора кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту НТУ «ХПІ», старшого наукового співробітника СумДУ Шипуліну Юлію Сергіївну з присудженням їй Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.10.2018 р. № 1146 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 23 жовтня 2018 року» наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами.

Шипуліна Ю.С. захистила 4 липня 2018 р. у Спецраді НТУ «ХПІ» докторську дисертацію на тему «Методологічні засади формування інноваційно-сприятливого середовища на підприємстві».

Колеги і друзі з кафедри маркетингу та УІД СумДУ вітають Шипуліну Ю.С. та бажають їй подальших успіхів на науково-педагогічній ниві.

Конференція з маркетингу і логістики у Львівській політехніці

У період з 25.10.2018 р. по 27.10.2018 р. завідувач кафедри маркетингу та УІД, д.е.н., професор, доктор хабілітований, професор WSEH (Poland) Ілляшенко С.М. та доцент кафедри маркетингу та УІД, к.е.н., доцент Біловодська О.А. прийняли участь з доповідями (відповідно: «Управління знаннями університету в контексті концепції його інноваційного розвитку» та «Етапізація процесу комерціалізації інноваційної продукції») у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг та логістика в системі менеджменту», що проходила у Національному університеті «Львівська політехніка». У роботі конференції в різних формах прийняли участь науковці України, Польщі, Литви, Німеччини, Словаччини, Азербайджану, Таджикистану тощо. До її початку було видано збірку доповідей учасників конференції та фаховий науковий журнал «Вісник національного університету «Львівська політехніка». Серія: Логістика».

Конференція мала цікаву програму, що включала: пленарні і секційні засідання, майстер-клас, екскурсії по одному з найкрасивіших міст Європи. Вона як і завжди мала високий науковий і організаційний рівень, за що слід подякувати її беззмінному організатору завідувачу каф. маркетингу та логістики НУ «Львівська політехніка» д.е.н., професору Крикавському Євгену Васильовичу та його колегам.

2018 30 10 12018 30 10 2

Міжнародна діяльність кафедри маркетингу та УІД у 2017-2018 навчальному році

Уже 3 роки поспіль і протягом 2018-2019 навчального року зокрема д.е.н., професор Ілляшенко С.М. згідно угоди між СумДУ і Вищою школою економіко-гуманітарною (м. Бєльсько-Бяла, Польща) здійснює викладацьку діяльність для студентів , які навчаються за напрямом «Менеджмент».

У березні-квітні 2018 року к.е.н., доц., доцент кафедри маркетингу та УІД Грищенко Олена проходила стажування за тематичним напрямом «Міжнародна тренінгова програма щодо розвитку людських здібностей» на базі Національного інституту досліджень та розвитку економіки праці (м. Нью Делі, Індія) у рамках грантової програми уряду Індії ITEC.

Студентка спеціальності «Маркетинг» Прошуніна А.А. успішно завершила навчання на рівні «бакалавр» паралельно у Вищій школі економіки у Празі (м. Прага, Чехія) і Сумському державному університеті. Слід також зазначити, що після успішного захисту кваліфікаційної роботи бакалавра та державної атестації Анна продовжила своє навчання на магістерському рівні у 2018-2019 навчальному році.

Окрім цього студенти беруть активну участь у культурних обмінах у рамках програми Erasmus+ у різних куточках світу (Грузії, Італії, португалії, Литві, Польщі тощо).

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 108