© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Перемога у конкурсі

12 квітня 2018 р. на базі Тернопільського національного економічного університету було підбито підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальності «Маркетинг».

На підсумкову конференцію для захисту наукових результатів було запрошено авторів 29 робіт із 20 вищих закладів освіти України (8 авторів захищали свої роботи віддалено за допомогою Skype-зв’язку), серед яких і студенти спеціальності «Маркетинг» Сумського державного університету: Старків І.Л. (керівник д.е.н., професор Ілляшенко С.М.) і Захарченко Д.О. (керівник к.е.н., доц. Біловодська О.А.).

Наші студенти з гідністю відстояли честь кафедри і стали призерами конкурсу:

• II місце – Старків І.Л. з науковою роботою на тему «Аналіз впливу статі продавця на споживчий вибір покупця»;
  • ІІІ місце – Захарченко Д.О. з науковою роботою на тему «Стратегії маркетингового управління в системі розподілу інноваційної продукції на ринках В2В та В2С».

Вітаємо з перемогою студентів та їх наукових керівників і щиро бажаємо подальших успіхів!

2018 18 04 3

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі»

13 квітня 2018 р. на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі".

На підсумкову науково-практичну конференцію були запрошені автори 21 роботи, серед яких студентка спеціальності «Маркетинг» Сумського державного університету Колесник Анна (керівник д.е.н., проф. Божкова В.В.), яка зайняла III місце з науковою роботою на тему «Розроблення ефективних комунікацій для підприємств сфери торгівлі».

Вітаємо з перемогою студентку і її наукового керівника і бажаємо подальших успіхів!

2018 18 04 12018 18 04 2

Перемога у конкурсі наукових робіт з логістики

29 березня 2018 р. на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова було підбито підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальності “Логістика”.

На підсумкову конференцію для захисту наукових результатів було запрошено авторів 23 робіт із 18 вищих закладів освіти України, серед яких студенти спеціальності «Маркетинг» Сумського державного університету: Масько Я.В. (керівник к.е.н., доц. Біловодська О.А.) та Тесленко Л.А. (керівник к.е.н. Сигида Л.О.)

Призерами стали 13 авторів, з яких ІІІ місце посіла Масько Я.В. з науковою роботою на тему «Дослідження логістичного потенціалу регіону (на прикладі Північно-Східного економічного району)”.

Вітаємо з перемогою студенту та її наукового керівника і щиро бажаємо подальших успіхів!

2018 02 04 2

2018 02 04 32018 02 04 4

Участь у конференції

29-30 березня 2018 р. викладачі кафедри маркетингу та УІД СумДУ д.е.н., професори Ілляшенко С.М. та Тєлєтов О.С. прийняли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингова освіта в Україні», яка проходила у КНЕУ ім. Вадими Гетьмана. Вони виступили з доповідями «Особливості навчального процесу в університеті в умовах інформатизації суспільства» та «Довгострокові взаємовигідні партнерські стосунки в діяльності вищої школи», а також прийняли участь у обговоренні результатів конференції. За результатами конференції буде видано монографію до якої ввійдуть доповіді учасників.

2018 02 04

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »