Конференція у Львові

21-22 вересня 2017 р. викладачі кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сагер Л.Ю. та Сигида Л.О. взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми формування та реалізації конкурентної політики", що  проводилась у Національному університеті "Львівська політехніка".

Своїми напрацюваннями у галузі формування конкуреної політики та забезпечення конкурентоспроможності національного ринку поділились вчені з багатьох міст України, Польщі та США. Так, представники јнтимонопольного комітету та Федеральної торгової комісії США поділились досвідом США щодо формування та реалізації конкурентної політики. Практичним поглядом на проблеми формування конкурентних ринків наповнили наукову дискусію працівники Департаменту конкурентної політики АГБС.

Усі виступи супроводжувались жвавими обговореннями та яскравими дискусіями. У цілому за результатами конференції учасники отримали певний досвід та натхнення на нові наукові дослідження та їх практичну реалізацію.

2017 21 10 12017 21 10 2

2017 21 10 32017 21 10 4

Робоча відпустка професора Ілляшенка С.М.

У період короткотермінової відпустки за власний рахунок (з 10 по 17 жовтня 2017 р.) д.е.н., професор Ілляшенко С.М. відвідав Польщу (м. Бєльсько-Бяла), де згідно угоди між СумДУ і Вищою школою економіко-гуманітарною (ВШЕГ) провів цикл семінарів для бакалаврів та магістрів, які навчаються за напрямом «Менеджмент».

Ілляшенко С.М. як член Сенату ВШЕГ прийняв участь в урочистих заходах з нагоди початку навчального року в університеті. Окрім того, він прийняв участь у науковій конференції студентів, а також у робочій зустрічі з представниками бізнес-структур регіону, що була присвячена проблематиці розвитку екологічного підприємництва.

На запрошення колег він також відвідав Словаччину та Чехію.

2017 19 10 12017 19 10 2

2017 19 10 32017 19 10 4

28-30 вересня 2017 року у Сумському державному університеті на базі кафедри маркетингу та УІД відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу».

На одинадцяту конференцію надійшли матеріали від 141 учасника, серед них: 38 докторів наук, 64 кандидатів наук, 9 аспірантів, 2 здобувачів, 8 викладачів, 3 асистентів, 16 студентів та 5 представників підприємств.

2017 04 1

Чергова перемога у конкурсі наукових проектів

2017 22 09Поздоровляємо команду молодих науковців під керівництвом к.е.н., доц., доц. каф. маркетингу та УІД Ілляшенко Н.С. (Нагорного Є.І., к.е.н.; Грищенко О.Ф., к.е.н.; Сигиду Л.О., к.е.н.; Ващенко Т.В., к.е.н.; Рот-Сєрова Є.В., аспіранта) у перемозі у конкурсі наукових проектів молодих вчених.

Їх науковий проект «Механізм управління формуванням стратегій випереджаючого інноваційного розвитку промислових підприємств» зайняв 29 місце з 123 проектів, що отримали держане фінансування.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 100