© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Start-up проект посів 3 місце

2016 04 22 127 квітня 2017 року у Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відбувся фінал ХІ Міжнародного конкурсу студентських рекламних та PR-проектів "Золотий компас пам'яті Олексія Кононова".

Цього року до short-list конкурсу пройшло 20 команд у трьох секціях, серед них 1 команда від кафедри маркетингу та УІД СумДУ. У роботі журі взяли участь провідні фахівці в області маркетингу, реклами і PR, представники бізнесу, влади та наукового середовища.

Команда студентів, а саме Вертюченко Аліна, Голишевська Катерина, Захарченко Дарія та Прокопенко Марина, представила start-up проект «Клініка, дружня до молоді». За результатами презентації та сесії запитань від журі конкурсу проект посів 3 місце.

28 квітня 2017 року студенти взяли участь у роботі бізнес форуму «Kuznets business day».

Науковим консультантом усіх проектів стала к.е.н., доцент кафедри маркетингу та УІД Грищенко О.Ф.

Щиро вітаємо студентів із перемогою та бажаємо успіху у майбутньому!

Результати конференції

25 квітня 2017 року відбулося засідання секцій з маркетингу, біржової діяльності та управління інноваційною діяльністю всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Економічні проблеми сталого розвитку», присвяченої 80-річчю зі дня народження професора Олега Балацького.

Загалом було подано 60 тез доповідей за такими напрямками:

• Біржова діяльність;
  • Маркетингова комунікаційна політика;
  • Інноваційний маркетинг;
  • Маркетингові дослідження;
  • Інтернет-маркетинг;
  • Міжнародний маркетинг;
  • Екологічний маркетинг;
  • Стратегічний маркетинг.

На конференції виступило понад 15 доповідачів, які розкрили дійсно актуальні  економічні проблеми та змогли достойно відстояти свою точку зору.

Перемога на конкурсі студентських наукових робіт

На базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі "Економіка транспорту та зв'язків".

Студентка ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького СумДУ Біленко Валерія була нагороджена грамотою за перемогу у номінації "Оригінальність тематики", а її науковий керівник – д.е.н., проф. кафедри маркетингу та УІД Тєлєтов О.С – подякою за високий професіоналізм у підготовці переможця.

Вітаємо зі значними здобутками та бажаємо подальших звершень.

gram1granm2

Олімпіада зі спеціальності "Менеджмент інноваційної діяльності"

2017 04 21 121 квітня 2017 року на базі Одеського національного економічного університету відбулась олімпіада зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності». В олімпіаді взяли участь студентки 5 курсу кафедри маркетингу та УІД  Ступнікова Катерина та Кирилова Анна. За результатами олімпіади Кирилова Анна посіла 4 місце. Дівчата також були нагороджені цінними призами і дипломами в номінаціях «Менеджер-стратег» та «Наявні компетенції в інноваційному менеджменті».

Вітаємо дівчат, бажаємо перемог та натхнення!

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 107