© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Результати конференції

25 квітня 2017 року відбулося засідання секцій з маркетингу, біржової діяльності та управління інноваційною діяльністю всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Економічні проблеми сталого розвитку», присвяченої 80-річчю зі дня народження професора Олега Балацького.

Загалом було подано 60 тез доповідей за такими напрямками:

• Біржова діяльність;
  • Маркетингова комунікаційна політика;
  • Інноваційний маркетинг;
  • Маркетингові дослідження;
  • Інтернет-маркетинг;
  • Міжнародний маркетинг;
  • Екологічний маркетинг;
  • Стратегічний маркетинг.

На конференції виступило понад 15 доповідачів, які розкрили дійсно актуальні  економічні проблеми та змогли достойно відстояти свою точку зору.

Перемога на конкурсі студентських наукових робіт

На базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі "Економіка транспорту та зв'язків".

Студентка ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького СумДУ Біленко Валерія була нагороджена грамотою за перемогу у номінації "Оригінальність тематики", а її науковий керівник – д.е.н., проф. кафедри маркетингу та УІД Тєлєтов О.С – подякою за високий професіоналізм у підготовці переможця.

Вітаємо зі значними здобутками та бажаємо подальших звершень.

gram1granm2

Олімпіада зі спеціальності "Менеджмент інноваційної діяльності"

2017 04 21 121 квітня 2017 року на базі Одеського національного економічного університету відбулась олімпіада зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності». В олімпіаді взяли участь студентки 5 курсу кафедри маркетингу та УІД  Ступнікова Катерина та Кирилова Анна. За результатами олімпіади Кирилова Анна посіла 4 місце. Дівчата також були нагороджені цінними призами і дипломами в номінаціях «Менеджер-стратег» та «Наявні компетенції в інноваційному менеджменті».

Вітаємо дівчат, бажаємо перемог та натхнення!

Церемонія нагородження учасників конкурсу «Знайди себе у маркетингу!»

2014_22_12_00

19 квітня 2017 року відбулася церемонія нагородження учасників та переможців VII конкурсу «Знайди себе у маркетингу!». У конкурсі взяли участь учні 9-11 класів і студенти закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Суми та Сумської області. Конкурс проводиться за ініціативою кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сумського державного університету за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради та Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

До організаційного комітету конкурсу було подано більше 80 робіт від 100 учасників із міста Суми та Сумської області. Учасники мали змогу представити до організаційного комітету як одноосібні, так і командні роботи, і змагалися у двох номінаціях:

- рекламна поліграфічна продукція;

- радіореклама, телевізійна та інтернет-реклама.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 107