© 2002-2017 Кафедра маркетингу та УІД. Факультет економіки та менеджменту.
Новини
Нагорода знайшла своїх героїв

Кафедру маркетингу та управління інноваційною діяльністю нагороджено дипломом за зайняте ІІ місце серед випускових кафедр у рейтингу структурних підрозділів університету за показниками діяльності у 2015 році. 

2016 10 12

 
Практикум з новітніх технологій

26 листопада 2016 року 3 курс студентів-маркетологів в рамках дисципліни “Управління інноваційним розвитком” взяли участь у генерації інноваційних ідей про створення сайту. Під час пари студентами методом мозкового штурму була розроблена концепція корпоративного сайту інтернет-магазину, де ними було обрано назву, оформлення та контент сайту. 

2016 29 11

 
Освітньо-наукове співробітництво з польським внз

2016 24 11 1У період з 15.11.2016 р. по 22.11.2016 р. завідувач кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю, д.е.н., професор Ілляшенко С.М. згідно угоди між СумДУ і Вищою економічно-гуманітарною школою, м. Бєльсько-Бяла (ВШЕГ) провів у ВШЕГ семінари для бакалаврів і магістрів ряду спеціальностей напряму «Менеджмент» та цикл лекцій «Методологія наукових досліджень». 

Ілляшенко С.М. ввійшов до редакційної колегії наукового журналу MIND, а також до складу ряду комісій з контролю якості викладання та навчання у ВШЕГ.   

2016 24 11 2

 
Перемога у конкурсі в Хмельницькому

11 листопада 2016 року на базі Хмельницького національного університету відбулася церемонія нагородження учасників VII Регіонального конкурсу рекламних проектів. 

У конкурсі взяли участь і студенти кафедри маркетингу та УІД, які є членами гуртка "Креатив", та виконали роботи разом із переможцями конкурсу “Знайди себе у маркетингу!”. Серед них грамотами було нагороджено переможців:

  • Євенко Варвара та Вовк Ольга за І місце в номінації “Некомерційна реклама” (керівник – к.е.н., ст. викладач кафедри маркетингу та УІД Грищенко О.Ф.);
  • Ігнатьєв Ігор, Решитько Володимир та Косторнова Світлана за І місце в номінації “Некомерційна реклама” (керівник – к.е.н., ст. викладач кафедри маркетингу та УІД Грищенко О.Ф.);
  • Біловодський Іван за І місце в номінації “Реклама спеціальності” (керівник – асистент кафедри маркетингу та УІД Гайдабрус Н.В.);
  • Рева Антон за зайняте ІІІ місце в номінації “Реклама спеціальності” (керівник – доц., к.е.н., доцент кафедри маркетингу та УІД Біловодська О.А.).

Вітаємо переможців!

2016 22 11

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 99