Гра «Знайди себе в маркетингу!» на ТОВ «Керамейя»

2017 03 04 2В черговий раз гра «Знайди себе в маркетингу!» пройшла на ТОВ «Керамейя» 02.03.2017 р.

«Керамейя» цього разу здивувала не лише об’ємами виробництва, випробуваннями сировини і продукції в лабораторії, а й новою асортиментною позицією – цеглою ручної формовки.

Після знайомства під час екскурсії з повним циклом виробництва, учасники гри (школярі ЗОШ № 21 і студент Машинобудівельного коледжу СумДУ) розділилися на команди і виконали творче завдання від товаровиробника. Воно полягало у розробці слогана для просування нашої продукції на зарубіжні ринки.

Начальник відділу маркетингу Меркун І.В. відмітила цікаві пропозиції від учасників гри, окремі з яких можуть бути практично реалізованими.

Без подарунків не залишився ніхто. Від «Керамейї» на згадку кожен зміг собі взяти рекламну цеглинку з логотипом товаровиробника, а від кафедри маркетингу і управління інноваційною діяльністю СумДУ був розіграний приз, який також став приємною несподіванкою.

Всі були в захваті від отриманих знань і емоцій.

Запрошуємо на наші наступні заходи!

2017 03 04 1

Гра “Знайди себе у маркетингу!” на ТОВ “Горобина”

21.02. 2017 р. школярі 9-А класу Сумської загальноосвітньої школи № 21 прийняли участь у грі «Знайди себе у маркетингу!», яку проводить кафедра маркетингу та УІД СумДУ. Цього разу гра проходила на території ТОВ «Горобина».

Після знайомства з виробництвом, сповнені новими емоціями і враженнями, учасники гри працювали в командах, а потім презентували свої ідеї щодо нових напоїв ТМ «Горобина» для молодіжної цільової аудиторії.

Невимушена і доброзичлива атмосфера заходу сприяла появі креативних і оригінальних ідей, які високо оцінили викладачі університету і співробітники підприємства.

Запрошуємо бажаючих долучитися до наступної гри. Слідкуйте за нами в соцмережах.

2017 22 02

Майстер-клас "Самомаркетинг"

15 лютого 2017 року в рамках конкурсу "Знайди себе у маркетингу!" відбувся майстер-клас "Самомаркетинг", який проводили директор Центру дозвiлля молодi Попатенко Марина та тренер центру Валерiя.

У тренінгу взяли участь близько 30 осіб: студенти СумДУ, Машинобудівного коледжу, Кооперативного технікуму і школярі міста Суми (Олександрівська гімназія, Сумська гімназія №1, ЗОШ № 9, 10, 15, 29).

Марина Попатенко розповiла про особливостi роботи ЦДМ та про те, що вмiння самопрезентуватися важливо для кожного iз нас. А Валерiя провела три цiкавих вправи, якi допомогли нашим учасникам познайомитись та побороти певнi своï страхи.

Наприкiнцi майстер-класу ми розiграли серед учасникiв цiкавi подарунки та запросили на наступну зустрiч.

2017 19 02

Стипендіальна програма у Китаї

2 лютого 2017 року відбулася зустріч зі студенткою спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» Сьомочкіною Катериною, яка є учасницею академічної стипендіальної програми у КНР.

З 2015 року Катерина паралельно навчалась у Сумському державному університеті та Тянзинському університеті. На зустрічі зі студентами Катерина поділилася досвідом подачі документів на грантову програму, розповіла про особливості навчального процесу та студентського життя у китайському вузі.

Дякуємо Катерині за приділений час та цікаву презентацію!

2017 03 02 1

2017 03 02 2