Співробітництво з польськими колегами

У період з 13.12.2016 р. по 20.12.2016 р. завідувач кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю, д.е.н., професор Ілляшенко С.М. згідно угоди між СумДУ і Вищою економічно-гуманітарною школою, м. Бєльсько-Бяла (ВШЕГ) провів у ВШЕГ семінари для бакалаврів і магістрів ряду спеціальностей напряму «Менеджмент».

Він також провів лекційні заняття та прийняв іспити з дисципліни «Методологія наукових досліджень».

Ілляшенко С.М. у співавторстві зі співробітниками СумДУ к.е.н., доц. Біловодською О.А. та к.е.н. Грищенко О.Ф. подав розділ до колективної монографії «Проблеми сучасної логістики» (англійською мовою), що буде видана у Польщі.

2016 22 122016 22 12 2

Студентка кафедри МУІД виборола бронзову нагороду Кубка світу з біатлону

2016 14 12 2Жіноча збірна України з біатлону, в складі якої виступає магістрантка спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» Юлія Джима разом з Іриною Варвинець, Оленою Підгрушною та Анастасією Меркушиною, завоювала «бронзу» в естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці (Словенія).

Тренери збірної України довірили Юлії Джимі бігти на другому етапі, і вона повністю виправдала довіру і очікування. Лише один запасний патрон разом з високою швидкістю вивели збірну України на певний час в лідери гонки. Причому, перевага над командами Німеччини і Франції була досить значною - близько 15 секунд. Під час останніх двох етапів збірна України перемістилась на трете місце, а перемогу здобула збірна Німеччини.

2016 14 12 1

Зустріч студентів із представниками компанії Brocoders

2016 10 12 28 грудня 2016 р. для студентів-маркетологів виступив кофаундер компанії Brocoders Родіон Сальник та випускниця кафедри маркетингу та УІД Ірина Рогачова. Виступ було проведено у форматі бесіди, де студенти мали можливість задати всі запитання, що їх цікавлять.

Під час виступу студенти дізналися про специфіку роботи компанії, особливості інтернет-маркетингу та можливі шляхи для старту кар’єри студента-маркетолога.

Нагорода знайшла своїх героїв

Кафедру маркетингу та управління інноваційною діяльністю нагороджено дипломом за зайняте ІІ місце серед випускових кафедр у рейтингу структурних підрозділів університету за показниками діяльності у 2015 році.

2016 10 12

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »