© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Церемонія нагородження учасників конкурсу «Знайди себе у маркетингу!»

2014_22_12_00

19 квітня 2017 року відбулася церемонія нагородження учасників та переможців VII конкурсу «Знайди себе у маркетингу!». У конкурсі взяли участь учні 9-11 класів і студенти закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Суми та Сумської області. Конкурс проводиться за ініціативою кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сумського державного університету за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради та Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

До організаційного комітету конкурсу було подано більше 80 робіт від 100 учасників із міста Суми та Сумської області. Учасники мали змогу представити до організаційного комітету як одноосібні, так і командні роботи, і змагалися у двох номінаціях:

- рекламна поліграфічна продукція;

- радіореклама, телевізійна та інтернет-реклама.

Перемога на олімпіаді

19 квітня 2017 р. на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Логістика” серед студентів вищих навчальних закладів.

Команда студентів кафедри маркетингу та УІД посіла 2 місце у олімпіаді. Вітаємо!

2017 22 04 12017 22 04 2

Перемога у конкурсі дипломних робіт

2017 22 04 010 квітня 2017 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти за спеціальністю “Управління інноваційною діяльністю” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”.

Студентка кафедри маркетингу та УІД Косовненко Юлія посіла 2 місце у даному конкурсі. Керівник дипломної роботи – к.е.н., доцент Біловодська О.А.

Гра “Знайди себе у маркетингу!” на ТОВ “Горобина”

11.04. 2017 р. школярі 9 класу Сумської загальноосвітньої школи № 18 прийняли участь у грі «Знайди себе у маркетингу!», яку проводить кафедра маркетингу та УІД СумДУ у співпраці з підприємствами міста Суми. Цього разу гра проходила на території ТОВ «Горобина».

Після екскурсії по виробництву, сповнені новими емоціями і враженнями, учасники гри працювали в командах, а потім презентували свої ідеї щодо просування квасу ТМ «Горобина» у новому літньому сезоні. Невимушена і доброзичлива атмосфера заходу сприяла появі креативних і оригінальних ідей: школярі запропонували інноваційні упаковки, новий дизайн для бочок, а також порадили розширити смакову лінійку.

Запрошуємо бажаючих долучитися до наступної гри. Слідкуйте за нами у соцмережах.

2017 20 04 12017 20 04 2

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »