© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Присвоєння ступеня кандидата економічних наук

2011-04-1705 квітня 2011 року двоє наших колег Карпіщенко О.О. та Троян М.Ю. отримали дипломи кандидатів економічних наук.

Колектив кафедри маркетингу щиро вітає їх з цією подією! Бажаємо подальших успіхів в науці!

2й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

2011-04-05_130 березня – 1 квітня 2011 року в Донецькому національному університеті проходив 2й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Наукові роботи студентів кафедри маркетингу брали участь у конкурсі за напрямками «Маркетинг» та «Управління персоналом і економіка праці».

Після захисту результатів досліджень студенти-маркетологи отримали нагороди:

- Олійник Інна (студентка 5 курсу) – диплом І ступеня з напрямку «Маркетинг»;
- Росохата Анна (студентка 5 курсу) – диплом ІІ ступеня з напряму «Маркетинг»;
- Провозін Микола (студент 5 курсу) – диплом ІІ ступеня з напряму «Маркетинг»;
- Щербаченко Вікторія (студентка 3 курсу) – диплом ІІІ ступеня з напряму «Управління персоналом і економіка праці».

Кафедра маркетингу вітає переможців та бажає подальших творчих успіхів, нових перемог та підкорення наукових вершин!

Ерудити планети 2011

2011-03-25_1«Ерудити планети» - це система інтелектуальних онлайн-тестів з різних галузей знань, на які одночасно відповідають учасники з різних куточків країн СНД і світу. Ця олімпіада визначає першість команд, сформованих на базі навчальних закладів усіх рівнів. Вік учасників – від 8-ми до 23-х років, які поділені на 16 статево-вікових груп.Команда дівчат кафедри маркетингу у своїй групі, стартувавши не дуже вдало, протягом турніру змогла не тільки надолужити втрачене, але і вирвати в останньому турі третє місце. У підсумку – «бронза». Капітан команди – Анна Дериколенко. Керівник – заступник декана ФЕМ з виховної роботи, викладач кафедри управління Денис Смоленніков. Вітаємо дівчат!

Захист дисертації Нагорного Є.І.

nagorniyВітаємо Нагорного Євгена Ігоровича із успішним захистом кандидатської дисертації! 18 березня 2011 року викладач кафедри маркетингу СумДУ успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Науково-методичні засади маркетингового тестування промислової інноваційної продукції» на здобуття ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами. Бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

« ПочатокПопередня919293949596979899100НаступнаКінець »

Сторінка 100 з 107