© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Маркетинг»

2011-04-18_115 квітня 2011 року студенти кафедри маркетингу брали участь у 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг», який проводився на базі Київського національного торговельно-економічного університету. За підсумками конкурсного дня Росохата Анна Сергіївна, студенка 5 курсу кафедри маркетингу, зайняла ІІІ місце, а студент 4 курсу Іваницький Ігор Юрійович був відмічений грамотою за оригінальне розв’язання олімпіадних завдань.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

Кубок "Золотого інтегралу для старшокурсників" - у студентів ФЕМ!

2011-04-14_313 квітня в актовій залі СумДУ вперше в історії СумДУ відбувся захід під назвою "Золотий інтеграл для старшокурсників". Незважаючи на обмаль часу для підготовки, студенти факультету економіки та менеджменту продемонстрували не тільки свої яскраві таланти, але і вибороли перемогу, отримавши максимальну кількість номінацій. Деканат факультету економіки та менеджменту виражає особливу подяку всім студентам, хто брав участь та організовував виступ команди ФЕМ на конкурсі, а особливо Аксьоновій Світлані, Бондаренко Інні, Голенці Роману, Кудряшовій Ірині, Герман Олені, Хижняк Марині, Романцовій Юлії, Чернявській Юлії, Тихенку Володимиру, Кулак Олександрі та Хахулі Дмитру.

Присвоєння ступеня кандидата економічних наук

2011-04-1705 квітня 2011 року двоє наших колег Карпіщенко О.О. та Троян М.Ю. отримали дипломи кандидатів економічних наук.

Колектив кафедри маркетингу щиро вітає їх з цією подією! Бажаємо подальших успіхів в науці!

2й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

2011-04-05_130 березня – 1 квітня 2011 року в Донецькому національному університеті проходив 2й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Наукові роботи студентів кафедри маркетингу брали участь у конкурсі за напрямками «Маркетинг» та «Управління персоналом і економіка праці».

Після захисту результатів досліджень студенти-маркетологи отримали нагороди:

- Олійник Інна (студентка 5 курсу) – диплом І ступеня з напрямку «Маркетинг»;
- Росохата Анна (студентка 5 курсу) – диплом ІІ ступеня з напряму «Маркетинг»;
- Провозін Микола (студент 5 курсу) – диплом ІІ ступеня з напряму «Маркетинг»;
- Щербаченко Вікторія (студентка 3 курсу) – диплом ІІІ ступеня з напряму «Управління персоналом і економіка праці».

Кафедра маркетингу вітає переможців та бажає подальших творчих успіхів, нових перемог та підкорення наукових вершин!

« ПочатокПопередня101102103104105106107108НаступнаКінець »

Сторінка 101 з 108