© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Новини
Кубок "Золотого інтегралу для старшокурсників" - у студентів ФЕМ!

2011-04-14_313 квітня в актовій залі СумДУ вперше в історії СумДУ відбувся захід під назвою "Золотий інтеграл для старшокурсників". Незважаючи на обмаль часу для підготовки, студенти факультету економіки та менеджменту продемонстрували не тільки свої яскраві таланти, але і вибороли перемогу, отримавши максимальну кількість номінацій. Деканат факультету економіки та менеджменту виражає особливу подяку всім студентам, хто брав участь та організовував виступ команди ФЕМ на конкурсі, а особливо Аксьоновій Світлані, Бондаренко Інні, Голенці Роману, Кудряшовій Ірині, Герман Олені, Хижняк Марині, Романцовій Юлії, Чернявській Юлії, Тихенку Володимиру, Кулак Олександрі та Хахулі Дмитру.

Детальніше >>

 
Присвоєння ступеня кандидата економічних наук

2011-04-1705 квітня 2011 року двоє наших колег Карпіщенко О.О. та Троян М.Ю. отримали дипломи кандидатів економічних наук.

Колектив кафедри маркетингу щиро вітає їх з цією подією! Бажаємо подальших успіхів в науці!

 
2й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

2011-04-05_130 березня – 1 квітня 2011 року в Донецькому національному університеті проходив 2й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Наукові роботи студентів кафедри маркетингу брали участь у конкурсі за напрямками «Маркетинг» та «Управління персоналом і економіка праці».

Після захисту результатів досліджень студенти-маркетологи отримали нагороди:

- Олійник Інна (студентка 5 курсу) – диплом І ступеня з напрямку «Маркетинг»;
- Росохата Анна (студентка 5 курсу) – диплом ІІ ступеня з напряму «Маркетинг»;
- Провозін Микола (студент 5 курсу) – диплом ІІ ступеня з напряму «Маркетинг»;
- Щербаченко Вікторія (студентка 3 курсу) – диплом ІІІ ступеня з напряму «Управління персоналом і економіка праці».

Кафедра маркетингу вітає переможців та бажає подальших творчих успіхів, нових перемог та підкорення наукових вершин!

 
Ерудити планети 2011

2011-03-25_1«Ерудити планети» - це система інтелектуальних онлайн-тестів з різних галузей знань, на які одночасно відповідають учасники з різних куточків країн СНД і світу. Ця олімпіада визначає першість команд, сформованих на базі навчальних закладів усіх рівнів. Вік учасників – від 8-ми до 23-х років, які поділені на 16 статево-вікових груп.Команда дівчат кафедри маркетингу у своїй групі, стартувавши не дуже вдало, протягом турніру змогла не тільки надолужити втрачене, але і вирвати в останньому турі третє місце. У підсумку – «бронза». Капітан команди – Анна Дериколенко. Керівник – заступник декана ФЕМ з виховної роботи, викладач кафедри управління Денис Смоленніков. Вітаємо дівчат!

Детальніше >>

 
« ПочатокПопередня101102103104105106107108109НаступнаКінець »

Сторінка 102 з 109