© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. Факультет економіки та менеджменту.
Новини
День маркетолога 2009

17 грудня 2009 року в актовій залі СумДУ вже четвертий рік поспіль відбулося святкування Дня маркетолога підготовлене студентами, аспірантами і викладачами кафедри маркетингу. У програмі: посвята студентів п’ятого курсу у маркетологи і вручення їм відповідних сертифікатів, святковий концерт, зустріч з випускниками минулих років.

 
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу”.

У м. Суми на базі кафедри маркетингу Сумського державного університету відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу”.

 
Конкурс студентських маркетингових планів

1mp2009На Всеукраїнському конкурсі студентських маркетингових планів (м.Київ) студентки 5 курсу Грищенко Олена та Голишева Євгенія (керівник доц. Біловодська О.А.) зайняли ІІІ місце.

Вітаємо лауреатів!

 
Захист дисертації Прокопенко О.В.

К.е.н., доц. Прокопенко О.В. 18 червня 2009 року успішно захистила дисертацію на тему “Теоретико-методологічні засади соціально-економічної мотивації екологізації інноваційної діяльності” на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.06 – Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища. Захист відбувся в Інституті проблем ринку НАНУ (м.Одеса).

 
« ПочатокПопередня101102103НаступнаКінець »

Сторінка 102 з 103