© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Участь у проекті Європейської комісії TEMPUS

Викладачі кафедри маркетингу СумДУ взяли участь у проекті Європейської комісії TEMPUS «Мережа освітніх центрів з сучасних технологій управління».

У 2009 році СумДУ став учасником даного проекту разом з університетами Іспанії, Польщі, Словаччини, Російської Федерації, Молдови та Вірменії.

Метою проекту є організація мережі навчальних центрів на базі провідних регіональних університетів для перепідготовки державних службовців органів місцевого самоврядування за напрямком сучасних інформаційних технологій та іноземної мови.

Викладачі кафедри маркетингу здобули право на розроблення одного з навчальних курсів проекту. Так, д.е.н., проф. Ілляшенко С.М. та к.е.н. Ілляшенко Н.С. (СумДУ, Україна) у співробітництві із к.е.н. Рябиченко С.А. (МГОУ, Російська Федерація) розробили навчальний курс с дисципліни «Інноваційний менеджмент».

В рамках даного проекту Ілляшенко Н.С. в червні 2010 року пройшла стажування в університеті Кобленц-Ландау (Німеччина) за напрямком «Електронне врядування та віртуальні продукти».

Завдяки подібним проектам викладачі кафедри маркетингу СумДУ вносять вклад у підвищення іміджу університету та кафедри, впевнено та гідно входять до європейського освітнього простору.

Перемога на фестивалі PR і реклами «PR-стиль 2010»

На ІІ Міжнародному студентському фестивалі PR і реклами «PR-стиль 2010» (м. Брянськ, Росія) студентки 4 курсу Росохата Анна, Колодка Анна та Кисіль Тетяна (керівник Карпіщенко О.О.) зайняли І місце. Вітаємо лауреатів!.

Захист дисертації Карпіщенко О.О.

11 травня 2010 року відбувся успішний захист кандидатської дисертації викладача кафедри маркетингу Карпіщенко О.О. на тему «Організаційно-економічні засади забезпечення інноваційного процесу на промисловому підприємстві». Колеги вітають з цією подією і бажають творчих успіхів.

Захист дисертації Башук Т.О. та Троян М.Ю.

Викладачі кафедри маркетингу Башук Т.О. та Троян М.Ю. успішно захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Щиро вітаємо колег і бажаємо успіху у науковій діяльності!

« ПочатокПопередня101102103104105106107НаступнаКінець »

Сторінка 103 з 107