Новини | Кафедра маркетингу СумДУ

© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Захист дисертації Прокопенко О.В.

К.е.н., доц. Прокопенко О.В. 18 червня 2009 року успішно захистила дисертацію на тему “Теоретико-методологічні засади соціально-економічної мотивації екологізації інноваційної діяльності” на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.06 – Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища. Захист відбувся в Інституті проблем ринку НАНУ (м.Одеса).

Підготовка до ліцензування спеціальності "УІД"

Сумський державний університет готує до ліцензування спеціальність 8.000014 - “Управління інноваційною діяльністю” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”. Навчання буде проводитися за денною і заочною формами. Термін навчання, відповідно, 1,5 і 2 роки. Підготовку фахівців передбачається проводити на базі кафедри маркетингу.

"Маркетинг" як друга вища освіта

Кафедра маркетингу проводить ліцензування підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “Спеціаліст” зі спеціальності “Маркетинг” (друга вища освіта).

Форма навчання денна і заочна. Термін навчання, відповідно, 2,5 і 3 роки.

Вимоги до вступників:

попередній рівень освіти: повна вища освіта (спеціаліст, магістр будь якого профілю);
    конкурсний відбір.

У СумДУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Маркетинг інновацій та інновації в маркетингу”. Організаторами виступили кафедра маркетингу СумДУ і Сумський рагіональний центр інтелектуального розвитку.

« ПочатокПопередня101102103104105106107НаступнаКінець »

Сторінка 106 з 107