© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Новини
Науковий журнал "Маркетинг і менеджмент інновацій""

Кафедрою маркетингу Сумського державного університету започатковане видання наукового журналу «Маркетинг і менеджмент інновацій». Періодичність видання 4 рази на рік. Перший примірник журналу заплановано видати наприкінці травня 2010 року.

 
Презентація публікацій 2010

У приміщенні «Прес-клубу» м. Суми відбулась презентація останніх публікацій кафедри маркетингу. В рамках заходу завідувач кафедри маркетингу СумДУ Ілляшенко Сергій Миколайович спільно з завідувачем кафедри економіки СумДУ Мельником Леонідом Григоровичем представили громаді міста останні наукові та навчально-методичні видання розроблені науковцями і викладачами Сумського державного університету.

 
День маркетолога 2009

17 грудня 2009 року в актовій залі СумДУ вже четвертий рік поспіль відбулося святкування Дня маркетолога підготовлене студентами, аспірантами і викладачами кафедри маркетингу. У програмі: посвята студентів п’ятого курсу у маркетологи і вручення їм відповідних сертифікатів, святковий концерт, зустріч з випускниками минулих років.

 
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу”.

У м. Суми на базі кафедри маркетингу Сумського державного університету відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу”.

 
« ПочатокПопередня101102103104105106107108109НаступнаКінець »

Сторінка 107 з 109