© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Презентація публікацій 2010

У приміщенні «Прес-клубу» м. Суми відбулась презентація останніх публікацій кафедри маркетингу. В рамках заходу завідувач кафедри маркетингу СумДУ Ілляшенко Сергій Миколайович спільно з завідувачем кафедри економіки СумДУ Мельником Леонідом Григоровичем представили громаді міста останні наукові та навчально-методичні видання розроблені науковцями і викладачами Сумського державного університету.

День маркетолога 2009

17 грудня 2009 року в актовій залі СумДУ вже четвертий рік поспіль відбулося святкування Дня маркетолога підготовлене студентами, аспірантами і викладачами кафедри маркетингу. У програмі: посвята студентів п’ятого курсу у маркетологи і вручення їм відповідних сертифікатів, святковий концерт, зустріч з випускниками минулих років.

У м. Суми на базі кафедри маркетингу Сумського державного університету відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу”.

Конкурс студентських маркетингових планів

1mp2009На Всеукраїнському конкурсі студентських маркетингових планів (м.Київ) студентки 5 курсу Грищенко Олена та Голишева Євгенія (керівник доц. Біловодська О.А.) зайняли ІІІ місце.

Вітаємо лауреатів!

« ПочатокПопередня101102103104105106107108109НаступнаКінець »