Успішний захист

З 10 по 22 червня 2017 року на кафедрі маркетингу та УІД успішно відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалавра студентів спеціальності «Маркетинг» та магістерських робіт студентів спеціальностей «Маркетинг» та «Управління інноваційною діяльністю».

Слід зазначити, що кваліфікаційні та дипломні роботи відзначилися широким спектром досліджених тем та використанням новітніх методик аналізу. Усі роботи містили елементи наукової новизни та були зорієнтовані на розв’язання актуальних проблем з маркетингової діяльності підприємств та установ, підходи до аналізу інноваційної політики підприємства, формування та впровадження інноваційних стратегій для підприємств різних галузей, інновації в маркетингу тощо.

Вітаємо студентів з успішним захистом, дякуємо за сумлінне навчання та бажаємо успіхів у професійній діяльності!

2017 23 06 22017 23 06 3

2017 23 06

Перемога у конкурсі

Наприкінці цього навчального року відбулася ще одна дуже приємна подія. Студентка 4 курсу спеціальності "Маркетинг" Данько Ангеліна з науковою роботою на тему "Оцінка торгівельно-збутових посередників як підґрунтя логістичних рішень співробітництва у маркетингових каналах" (науковий керівник к.е.н., доц. Біловодська О.А.) посіла ІІ призове місце у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт "Маркетингова логістика".

Конкурс проходив у рамках міжнародного проекту за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та Німецької служби академічних обмінів DAAD. На конкурс було подано більше 20 робіт, з яких тільки три отримали відзнаку.

Щиро вітаємо переможця та її наукового керівника! Бажаємо успіхів.

2017 22 06

Вітаємо колег!

2017 06 08 126 травня 2017 року співробітники кафедри маркетингу та УІД Голишева Є.О. та Грищенко О.Ф. успішно здали ECL тест з англійської мови та отримали сертифікат про знання мови рівня В2. Цей сертифікат надається Європейським Консорціумом з підтвердження рівня володіння іноземною мовою (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages) та надає право навчатись і працювати в англомовних країнах.

Чергові здобутки на конкурсі наукових робіт

657a02e8 7306 486d 971c 99f524dc8590 1Черговий раз студенти кафедри маркетингу та УІД показали високий рівень теоретичних знань та вдалого їх використання у практичній діяльності.

26.05.2017 р. відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з маркетингу «Молодь опановує маркетинг» імені І. Ткаченка на базі Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана. Так, студентка 4 курсу Данилюк Юлія була відзначена дипломом третього ступеня, а робота Смілянського Артема (гр. МК-51) та Булатової Аліни була відзначена грамотою за вдале поєднання технологій маркетингових досліджень.

Також головою журі Лилик І.В. вказано на інноваційність та креативність тематики робіт студентів. Зазначимо, що до 2 етапу конкурсу увійшли 27 робіт учасників із провідних ВНЗ України (НТУ «ХПІ», КНЕУ ім. В. Гетьмана, Одеський національний політехнічний університет, НТТУ «КПІ» ім. І. Сікорського і т.д.). Науковий керівник к.е.н. Сагер Л.Ю. отримала подяку за виховання інтелектуальної молоді та активну участь у конкурсі.

Вітаємо студентів та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 100