Участь у конференції

16-17 листопада 2017 року викладачі кафедри маркетингу та УІД взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія підприємства: підприємницький контекст» (м. Київ, ДЗВН «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»).

Під час конференції відбулося жваве обговорення актуальних проблем формування стратегії компаній підприємницького типу та інституційно-організаційних аспектів розвитку малого й середнього бізнесу в Україні. У рамках панельних дискусій разом із практикуючими спеціалістами було визначено інституційні та конкурентні виклики при формуванні підприємницької стратегії і основні компетенції випускників та спеціалістів для здійснення всіх напрямків підприємницької діяльності.

2017 21 11 0

2017 21 11 1

Перемога на конкурсі наукових робіт

2017 09 1107.11.2017 на базі Національного університету харчових технологій (НУХТ) був проведений XII Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії і за сумісництвом 20-та зустріч "Клубу пакувальників".

На конкурс надіслали роботи студенти з різних міст та ВНЗ України, загалом більше 100 робіт. Переможцями стали всього 12 студентів з Києва, Харкова, Львова та Сум. Студентка 4-го курсу кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Захарченко Дарія серед них і отримала диплом 2-го ступеня.

Ця перемога є особливо цінною, оскільки експерти оцінювали перш за все практичну значущість, оскільки у складі журі переважна більшість саме практиків.

Вітаємо нашу переможницю та її наукового керівника к.е.н., доц. Біловодську Олену Анатоліївну та бажаємо майбутніх звершень!

Ukrainian Creative Week 2017

24-25 жовтня 2017 року студенти та викладачі кафедри маркетингу взяли участь у семінарській програмі Ukrainian Creative Week 2017. Програма заходу включала не тільки цікаві лекції та кейс-стаді, а й експозицію робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2017.

Кожен день семінарської програми Ukrainian Creative Week розпочинався з показу кращих TV-роликів планети за версією світової індустріальної преси Epica Awards 2016, конкурсних робіт-переможців Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2017 та міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea 2017.

Ukrainian Creative Week – це унікальна платформа, яка була створена для розвитку напрямку креативу та дизайну в Україні, де спікерами виступили провідні спеціалісти українських digital агентств, креативні та стратегічні директори, дизайнери та засновники компанію.

2017 10 25 3

2017 10 25 1

2017 10 25 2

Конференція у Львові

21-22 вересня 2017 р. викладачі кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сагер Л.Ю. та Сигида Л.О. взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми формування та реалізації конкурентної політики", що  проводилась у Національному університеті "Львівська політехніка".

Своїми напрацюваннями у галузі формування конкуреної політики та забезпечення конкурентоспроможності національного ринку поділились вчені з багатьох міст України, Польщі та США. Так, представники јнтимонопольного комітету та Федеральної торгової комісії США поділились досвідом США щодо формування та реалізації конкурентної політики. Практичним поглядом на проблеми формування конкурентних ринків наповнили наукову дискусію працівники Департаменту конкурентної політики АГБС.

Усі виступи супроводжувались жвавими обговореннями та яскравими дискусіями. У цілому за результатами конференції учасники отримали певний досвід та натхнення на нові наукові дослідження та їх практичну реалізацію.

2017 21 10 12017 21 10 2

2017 21 10 32017 21 10 4