Освітньо-наукова діяльність у Польщі

2017 05 17У період з 09.05.2017 р. по 16.05.2017 р. завідувач кафедри маркетингу та УІД Сумського державного університету д.е.н., професор Ілляшенко С.М. відвідав Польщу, де у Вищій економіко-гуманітарній школі (м. Бєльсько-Бяла) прочитав цикл лекцій та прийняв іспит з дисципліни «Маркетинг», а також повів семінарські заняття для бакалаврів та магістрів для студентів, що навчаються за напрямом «Менеджмент». Окрім того він провів переговори з представниками ряду польських ВНЗ щодо спільної участі у наукових дослідженнях та підготовки спільних публікацій.

Школа MarketMixer Lviv

З 25 по 28 квітня 2017 р. згідно угоди про внутрішню академічну мобільність між  кафедрою маркетингу та УІД СумДУ і кафедрою маркетингу та логістики НУ “Львівська політехніка” відбувся перший візит представників СумДУ до Львова.

Від кафедри маркетингу та УІД учасниками програми академічної мобільності стали 6 викладачів, 12 студентів другого курсу спеціальності «Маркетинг» та 5 школярів-переможців конкурсу “Знайди себе у маркетингу!”.

В рамках візиту студентам СумДУ було прочитано цикл лекцій зі спеціальності “Маркетинг”, який провели викладачі кафедри маркетингу та логістики НУ “Львівська політехніка”.

Окрім навчальної програми приймаючою стороною була організована цікава екскурсійна програма.

Колектив кафедри маркетингу та УІД висловлює щиру подяку колегам за співпрацю і чекає на зустрічний візит викладачів та студентів НУ “Львівська політехніка” до СумДУ.

2017 03 05 12017 03 05 2

2017 03 05 32017 03 05 4

2017 03 05 52017 03 05 6

Start-up проект посів 3 місце

2016 04 22 127 квітня 2017 року у Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відбувся фінал ХІ Міжнародного конкурсу студентських рекламних та PR-проектів "Золотий компас пам'яті Олексія Кононова".

Цього року до short-list конкурсу пройшло 20 команд у трьох секціях, серед них 1 команда від кафедри маркетингу та УІД СумДУ. У роботі журі взяли участь провідні фахівці в області маркетингу, реклами і PR, представники бізнесу, влади та наукового середовища.

Команда студентів, а саме Вертюченко Аліна, Голишевська Катерина, Захарченко Дарія та Прокопенко Марина, представила start-up проект «Клініка, дружня до молоді». За результатами презентації та сесії запитань від журі конкурсу проект посів 3 місце.

28 квітня 2017 року студенти взяли участь у роботі бізнес форуму «Kuznets business day».

Науковим консультантом усіх проектів стала к.е.н., доцент кафедри маркетингу та УІД Грищенко О.Ф.

Щиро вітаємо студентів із перемогою та бажаємо успіху у майбутньому!

Результати конференції

25 квітня 2017 року відбулося засідання секцій з маркетингу, біржової діяльності та управління інноваційною діяльністю всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Економічні проблеми сталого розвитку», присвяченої 80-річчю зі дня народження професора Олега Балацького.

Загалом було подано 60 тез доповідей за такими напрямками:

• Біржова діяльність;
  • Маркетингова комунікаційна політика;
  • Інноваційний маркетинг;
  • Маркетингові дослідження;
  • Інтернет-маркетинг;
  • Міжнародний маркетинг;
  • Екологічний маркетинг;
  • Стратегічний маркетинг.

На конференції виступило понад 15 доповідачів, які розкрили дійсно актуальні  економічні проблеми та змогли достойно відстояти свою точку зору.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 100