Перемога у конкурсі дипломних робіт

2017 22 04 010 квітня 2017 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти за спеціальністю “Управління інноваційною діяльністю” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”.

Студентка кафедри маркетингу та УІД Косовненко Юлія посіла 2 місце у даному конкурсі. Керівник дипломної роботи – к.е.н., доцент Біловодська О.А.

Гра “Знайди себе у маркетингу!” на ТОВ “Горобина”

11.04. 2017 р. школярі 9 класу Сумської загальноосвітньої школи № 18 прийняли участь у грі «Знайди себе у маркетингу!», яку проводить кафедра маркетингу та УІД СумДУ у співпраці з підприємствами міста Суми. Цього разу гра проходила на території ТОВ «Горобина».

Після екскурсії по виробництву, сповнені новими емоціями і враженнями, учасники гри працювали в командах, а потім презентували свої ідеї щодо просування квасу ТМ «Горобина» у новому літньому сезоні. Невимушена і доброзичлива атмосфера заходу сприяла появі креативних і оригінальних ідей: школярі запропонували інноваційні упаковки, новий дизайн для бочок, а також порадили розширити смакову лінійку.

Запрошуємо бажаючих долучитися до наступної гри. Слідкуйте за нами у соцмережах.

2017 20 04 12017 20 04 2

Перемога на конкурсі студентських наукових робіт

2017 08 04 2

6.04.2017 р. на базі Харківського національного університету харчування та торгівлі відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних а гуманітарних наук з напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

Студентка спеціальності «Маркетинг» кафедри маркетингу та УІД СумДУ Захарченко Дарія була нагороджена дипломом ІII ступеня, а її науковий керівник – к.е.н., доц., доц. кафедри маркетингу та УІД Біловодська О.А. – грамотою за високий професіоналізм у підготовці переможця.

Вітаємо зі значними здобутками та бажаємо подальших звершень.

2017 08 04 1

Ми знову у призерах

2017 08 04За підсумками 2016 р. кафедра маркетингу та УІД зайняла ІІ місце у загальноуніверситетському рейтингу СумДУ. Оцінка проводилась за 7 групами показників, з них за п'ятьма кафедра зайняла призові місця (1-3) та за одним – заоохочувальне.

Вітаємо колектив кафедри і бажаємо нових досягнень.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 99