Новини | Кафедра маркетингу СумДУ

© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Участь у конференції

29-30 березня 2018 р. викладачі кафедри маркетингу та УІД СумДУ д.е.н., професори Ілляшенко С.М. та Тєлєтов О.С. прийняли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингова освіта в Україні», яка проходила у КНЕУ ім. Вадими Гетьмана. Вони виступили з доповідями «Особливості навчального процесу в університеті в умовах інформатизації суспільства» та «Довгострокові взаємовигідні партнерські стосунки в діяльності вищої школи», а також прийняли участь у обговоренні результатів конференції. За результатами конференції буде видано монографію до якої ввійдуть доповіді учасників.

2018 02 04

Чергова робоча відпустка професора Ілляшенка С.М.

2017 25 01У період короткотермінової відпустки за власний рахунок (19.02-26.02.2018 р.) зав. каф.  маркетингу та УІД, д.е.н., професор Ілляшенко С.М. відвідав Польщу (м. Бєльсько-Бяла), де згідно угоди між СумДУ і Вищою школою економіко-гуманітарною (ВШЕГ) провів цикл семінарів для бакалаврів та магістрів, які навчаються за напрямом «Менеджмент». Слід зазначити, що згідно рішення Сенату ВШЕГ дипломна робота може бути представлена у одній з трьох форм: стандартна випускова робота; робочий проект, що впроваджується на підприємстві чи установі; опублікована наукова стаття дослідницького характеру. Форму дипломної роботи (магістра чи бакалавра) студент визначає самостійно. Захист відбувається за стандартною процедурою.

Ілляшенко С.М. також зустрівся з групою випускників, які раніше захистили магістерські роботи під його керівництвом.

Подяка від студентів:

2018 02 03

Захисти дипломних робіт магістрів у Польщі

18.02.2018 р. завідувач кафедри маркетингу та УІД д.е.н., професор Ілляшенко С.М. прийняв дистанційну (через Skype) участь у комісії з захисту магістерських дипломних робіт у Вищій економіко-гуманітарній школі (WSEH) м. Бєльсько-Бяла, Польща. Він приймав участь як доктор хабілітований, професор WSEHі керівник 8 магістерських робіт, що захищалися в цей день.

Видання монографій

monogr bilovodska syhydamonogr sagerВийшли друком монографії викладачів кафедри маркетингу та УІД Сагер Л.Ю. («Управління внутрішніми комунікаціями підприємств: теорія, методика, практика») та Сигиди Л.О., Біловодської О.А. («Управління маркетинговими каналами промислових підприємств на інноваційних засадах»). У роботах опубліковано основні наукові результати, отримані в рамках грантів Президента України для молодих вчених. Зокрема, розглянуто концептуальні засади розподілу продукції в системі управління підприємством та питання управління внутрішніми комунікаціями на підприємствах в умовах трансформації галузевих ринків.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 107