© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Новини
Третє командне місце у олімпіаді з логістики

2018 21 04 218 квітня 2018 року у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Логістика", в якому взяли участь більше 100 осіб з вищих навчальних закладів Києва,  Львова, Одеси, Полтави, Сєвєродонецька, Сум, Харкова та ін. 

Наші студенти 4 курсу спеціальності "Маркетинг" з гідністю пройшли конурсні змагання і вибороли ІІІ командне місце. Вітаємо Дарію Захарченко, Ксенію Росюк та Кирила Жиронкіна з перемогою і бажаємо успіхів і майбутніх перемог!

 

2018 21 04 1

 
Друге місце на конкурсі дипломних робіт

13 квітня 2018 року на базі Хмельницького національного університету було підведено підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів зі спеціальності "Маркетинг". 

На конкурсне змагання було подано кращі дипломні роботи бакалаврів та магістрів кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сумського державного університету. Кваліфікаційна робота Данько Ангеліни Сергіївни на тему "Аналіз логістичного потенціалу регіонів України як інструменту територіального маркетингу" (керівник к.е.н., доц. Біловодська О.А.) отримала ІІ місце. 

Усі керівники були відзначені подякою, а студенти отримали сертифікати. Вітаємо студентів та їх керівників! Бажаємо успіхів та майбутніх перемог! 

 

2018 20 04

 

 

 

 

 
Перемога у конкурсі

12 квітня 2018 р. на базі Тернопільського національного економічного університету було підбито підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальності «Маркетинг». 

На підсумкову конференцію для захисту наукових результатів було запрошено авторів 29 робіт із 20 вищих закладів освіти України (8 авторів захищали свої роботи віддалено за допомогою Skype-зв’язку), серед яких і студенти спеціальності «Маркетинг» Сумського державного університету: Старків І.Л. (керівник д.е.н., професор Ілляшенко С.М.) і Захарченко Д.О. (керівник к.е.н., доц. Біловодська О.А.).

Наші студенти з гідністю відстояли честь кафедри і стали призерами конкурсу: 

  • II місце – Старків І.Л. з науковою роботою на тему «Аналіз впливу статі продавця на споживчий вибір покупця»;
  • ІІІ місце – Захарченко Д.О. з науковою роботою на тему «Стратегії маркетингового управління в системі розподілу інноваційної продукції на ринках В2В та В2С».

Вітаємо з перемогою студентів та їх наукових керівників і щиро бажаємо подальших успіхів! 

2018 18 04 3

 
Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі»

13 квітня 2018 р. на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі". 

На підсумкову науково-практичну конференцію були запрошені автори 21 роботи, серед яких студентка спеціальності «Маркетинг» Сумського державного університету Колесник Анна (керівник д.е.н., проф. Божкова В.В.), яка зайняла III місце з науковою роботою на тему «Розроблення ефективних комунікацій для підприємств сфери торгівлі».

Вітаємо з перемогою студентку і її наукового керівника і бажаємо подальших успіхів!

2018 18 04 12018 18 04 2

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 109