Гра “Знайди себе у маркетингу!” на ТОВ “Горобина”

11.04. 2017 р. школярі 9 класу Сумської загальноосвітньої школи № 18 прийняли участь у грі «Знайди себе у маркетингу!», яку проводить кафедра маркетингу та УІД СумДУ у співпраці з підприємствами міста Суми. Цього разу гра проходила на території ТОВ «Горобина».

Після екскурсії по виробництву, сповнені новими емоціями і враженнями, учасники гри працювали в командах, а потім презентували свої ідеї щодо просування квасу ТМ «Горобина» у новому літньому сезоні. Невимушена і доброзичлива атмосфера заходу сприяла появі креативних і оригінальних ідей: школярі запропонували інноваційні упаковки, новий дизайн для бочок, а також порадили розширити смакову лінійку.

Запрошуємо бажаючих долучитися до наступної гри. Слідкуйте за нами у соцмережах.

2017 20 04 12017 20 04 2

Перемога на конкурсі студентських наукових робіт

2017 08 04 2

6.04.2017 р. на базі Харківського національного університету харчування та торгівлі відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних а гуманітарних наук з напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

Студентка спеціальності «Маркетинг» кафедри маркетингу та УІД СумДУ Захарченко Дарія була нагороджена дипломом ІII ступеня, а її науковий керівник – к.е.н., доц., доц. кафедри маркетингу та УІД Біловодська О.А. – грамотою за високий професіоналізм у підготовці переможця.

Вітаємо зі значними здобутками та бажаємо подальших звершень.

2017 08 04 1

Ми знову у призерах

2017 08 04За підсумками 2016 р. кафедра маркетингу та УІД зайняла ІІ місце у загальноуніверситетському рейтингу СумДУ. Оцінка проводилась за 7 групами показників, з них за п'ятьма кафедра зайняла призові місця (1-3) та за одним – заоохочувальне.

Вітаємо колектив кафедри і бажаємо нових досягнень.

Гранти Президента України

2017 04 04 02Два співробітники нашої кафедри отримали Гранти Президента України для підтримки їх наукових досліджень у 2017 році:

- кандидат економічних наук, старший викладач Людмила Сагер, тема дослідження: «Формування механізму управління внутрішніми комунікаціями промислових підприємств в умовах трансформації галузевих ринків»;

- кандидат економічних наук, асистент Любов Сигида, тема дослідження: «Формування механізму управління збутом продукції промислових підприємств на інноваційних засадах».

Поздоровляємо колег і бажаємо не зупинятися у своїх досягненнях.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 100