© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Перемога у конкурсі наукових робіт з логістики

29 березня 2018 р. на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова було підбито підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальності “Логістика”.

На підсумкову конференцію для захисту наукових результатів було запрошено авторів 23 робіт із 18 вищих закладів освіти України, серед яких студенти спеціальності «Маркетинг» Сумського державного університету: Масько Я.В. (керівник к.е.н., доц. Біловодська О.А.) та Тесленко Л.А. (керівник к.е.н. Сигида Л.О.)

Призерами стали 13 авторів, з яких ІІІ місце посіла Масько Я.В. з науковою роботою на тему «Дослідження логістичного потенціалу регіону (на прикладі Північно-Східного економічного району)”.

Вітаємо з перемогою студенту та її наукового керівника і щиро бажаємо подальших успіхів!

2018 02 04 2

2018 02 04 32018 02 04 4

Участь у конференції

29-30 березня 2018 р. викладачі кафедри маркетингу та УІД СумДУ д.е.н., професори Ілляшенко С.М. та Тєлєтов О.С. прийняли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетингова освіта в Україні», яка проходила у КНЕУ ім. Вадими Гетьмана. Вони виступили з доповідями «Особливості навчального процесу в університеті в умовах інформатизації суспільства» та «Довгострокові взаємовигідні партнерські стосунки в діяльності вищої школи», а також прийняли участь у обговоренні результатів конференції. За результатами конференції буде видано монографію до якої ввійдуть доповіді учасників.

2018 02 04

Чергова робоча відпустка професора Ілляшенка С.М.

2017 25 01У період короткотермінової відпустки за власний рахунок (19.02-26.02.2018 р.) зав. каф.  маркетингу та УІД, д.е.н., професор Ілляшенко С.М. відвідав Польщу (м. Бєльсько-Бяла), де згідно угоди між СумДУ і Вищою школою економіко-гуманітарною (ВШЕГ) провів цикл семінарів для бакалаврів та магістрів, які навчаються за напрямом «Менеджмент». Слід зазначити, що згідно рішення Сенату ВШЕГ дипломна робота може бути представлена у одній з трьох форм: стандартна випускова робота; робочий проект, що впроваджується на підприємстві чи установі; опублікована наукова стаття дослідницького характеру. Форму дипломної роботи (магістра чи бакалавра) студент визначає самостійно. Захист відбувається за стандартною процедурою.

Ілляшенко С.М. також зустрівся з групою випускників, які раніше захистили магістерські роботи під його керівництвом.

Подяка від студентів:

2018 02 03

Захисти дипломних робіт магістрів у Польщі

18.02.2018 р. завідувач кафедри маркетингу та УІД д.е.н., професор Ілляшенко С.М. прийняв дистанційну (через Skype) участь у комісії з захисту магістерських дипломних робіт у Вищій економіко-гуманітарній школі (WSEH) м. Бєльсько-Бяла, Польща. Він приймав участь як доктор хабілітований, професор WSEHі керівник 8 магістерських робіт, що захищалися в цей день.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 108