© 2002-2017 Кафедра маркетингу та УІД. Факультет економіки та менеджменту.
Новини
Гранти Президента України

2017 04 04 02Два співробітники нашої кафедри отримали Гранти Президента України для підтримки їх наукових досліджень у 2017 році:

- кандидат економічних наук, старший викладач Людмила Сагер, тема дослідження: «Формування механізму управління внутрішніми комунікаціями промислових підприємств в умовах трансформації галузевих ринків»;

- кандидат економічних наук, асистент Любов Сигида, тема дослідження: «Формування механізму управління збутом продукції промислових підприємств на інноваційних засадах».

Поздоровляємо колег і бажаємо не зупинятися у своїх досягненнях.

 
Бізнес-семінар для студентів

31 березня 2017 р. в рамках співпраці з роботодавцями кафедрою маркетингу та управління інноваційною діяльністю СумДУ спільно з представниками ТОВ «Горобина» був проведений бізнес-семінар для студентів спеціальності «Маркетинг».  

Співробітники підприємства цікаво розповідали про 120-річну історію виробництва, про свої творчі пошуки нових ніш ринку, про продукцію, яка виробляється, а також, яка планується до випуску в найближчому періоді. 

Студенти цікавилися ексклюзивною продукцією, особливостями виробництва Private label, а також перспективами працевлаштування на підприємстві після проходження виробничої практики. По завершенню зустрічі студенти висловили бажання прийти на екскурсію на підприємство, а троє з присутніх – практикуватися на ньому.

2017 04 04 1

 

 
Перемога на конкурсі дипломних робіт

29.03.2017 р. на базі Хмельницького національного університету відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Маркетинг”. 

Серед 100 робіт студенти кафедри маркетингу та УІД СумДУ здобули перемогу: 

  • дипломом ІII ступеня нагороджена Кириллова А. (науковий керівник – д.е.н., проф. Божкова В.В.)
  • дипломом ІІІ ступеня нагороджена Бреус О. (науковий керівник – к.е.н., доц. Біловодська О.А.). 

Вітаємо студентів та їх керівників зі значними здобутками та бажаємо подальших звершень.

2017 31 03 12017 31 03 2

 
Участь професора кафедри у вебінарі

2017 29 0323 березня 2017 р. д.е.н., професор кафедри маркетингу і УІД Божкова В.В. прийняла участь у роботі вебінару, який проводився  у Київському національному торговельно-економічному університеті з переможцем Конгресу ESOMAR-2016 Tom De Ruyck. 

Знайомство з членом ESOMAR, членом Украинскої ассоціації маркетингу Наталією Бухаловою дозволило отримати цікаві пропозиції для студентів та аспірантів спеціальності «Маркетинг».   

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 100