Стипендіальна програма у Китаї

2 лютого 2017 року відбулася зустріч зі студенткою спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» Сьомочкіною Катериною, яка є учасницею академічної стипендіальної програми у КНР.

З 2015 року Катерина паралельно навчалась у Сумському державному університеті та Тянзинському університеті. На зустрічі зі студентами Катерина поділилася досвідом подачі документів на грантову програму, розповіла про особливості навчального процесу та студентського життя у китайському вузі.

Дякуємо Катерині за приділений час та цікаву презентацію!

2017 03 02 1

2017 03 02 2

Маркетинг без реклами: міф чи реальність

1 лютого 2017 року в рамках конкурсу "Знайди себе у маркетингу!" відбувся тренінг "Маркетинг без реклами: міф чи реальність", який проводила Карпіщенко М.Ю., к.е.н., практикуючий маркетолог з п'ятнадцятирічним стажем, гуру маркетингових досліджень.

У тренінгу взяли участь близько 40 осіб: студенти СумДУ, Машинобудівного коледжу, Кооперативного технікуму і школярі міста Суми (Олександрівська гімназія, Сумська гімназія №1, ЗОШ № 10, 15, 29).

Марина Юріївна розповіла про реалії трудових буднів маркетолога, з чого варто почати практикуючому маркетологу. Вона поділилася своїм особистим досвідом в роботі як найманого працівника, так і власника бізнесу. Також учасники дізналися, чому маркетинг - це не тільки реклама.

Учасники тренінгу задавали багато питань, ділилися думкою і відповідали на питання Марини Юріївни. Всі учасники отримали сертифікати та були запрошені на наступний тренінг з самомаркетингу, який відбудеться вже 15 лютого 2017 року.

2017 02 02

Перша Всеукраїнська конференція з питань змішаного навчання

2017 01 2727 січня 2017 року на базі НТУ КПІ ім.  І.Сікорського  (м. Київ) відбулася Перша Всеукраїнська конференція з питань змішаного навчання: «Цифрові комунікації в глобальному просторі. Змішане навчання», в якій взяла участь  доцент кафедри маркетингу Юлія Шипуліна.

На конференції були присутні директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, перший проректор НТУ академік НАН України Юрій Якименко, співзасновник відомої української платформи масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» Іван Примаченко, представники з понад 60 вишів України.

Гра «Знайди себе у маркетингу» завітала у ТРЦ «Мануфактура»

2017 01 20 1

20 січня 2017 року в ТРЦ Мануфактура пройшла чергова гра "Знайди себе у маркетингу", яку регулярно проводить кафедра маркетингу та УІД СумДУ.

У грі взяли участь понад 60 осіб: студенти СумДУ, Машинобудівного коледжу, Кооперативного технікуму, школярі міста Суми та Сумської області (а саме Низівська ЗОШ, Сумська гімназія №1, Обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо-обдарованих дітей, Олександрівська гімназія, ССШ №29).

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 99