© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Робоча відпустка професора Ілляшенка С.М.

У період короткотермінової відпустки за власний рахунок (з 10 по 17 жовтня 2017 р.) д.е.н., професор Ілляшенко С.М. відвідав Польщу (м. Бєльсько-Бяла), де згідно угоди між СумДУ і Вищою школою економіко-гуманітарною (ВШЕГ) провів цикл семінарів для бакалаврів та магістрів, які навчаються за напрямом «Менеджмент».

Ілляшенко С.М. як член Сенату ВШЕГ прийняв участь в урочистих заходах з нагоди початку навчального року в університеті. Окрім того, він прийняв участь у науковій конференції студентів, а також у робочій зустрічі з представниками бізнес-структур регіону, що була присвячена проблематиці розвитку екологічного підприємництва.

На запрошення колег він також відвідав Словаччину та Чехію.

2017 19 10 12017 19 10 2

2017 19 10 32017 19 10 4

28-30 вересня 2017 року у Сумському державному університеті на базі кафедри маркетингу та УІД відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу».

На одинадцяту конференцію надійшли матеріали від 141 учасника, серед них: 38 докторів наук, 64 кандидатів наук, 9 аспірантів, 2 здобувачів, 8 викладачів, 3 асистентів, 16 студентів та 5 представників підприємств.

2017 04 1

Чергова перемога у конкурсі наукових проектів

2017 22 09Поздоровляємо команду молодих науковців під керівництвом к.е.н., доц., доц. каф. маркетингу та УІД Ілляшенко Н.С. (Нагорного Є.І., к.е.н.; Грищенко О.Ф., к.е.н.; Сигиду Л.О., к.е.н.; Ващенко Т.В., к.е.н.; Рот-Сєрова Є.В., аспіранта) у перемозі у конкурсі наукових проектів молодих вчених.

Їх науковий проект «Механізм управління формуванням стратегій випереджаючого інноваційного розвитку промислових підприємств» зайняв 29 місце з 123 проектів, що отримали держане фінансування.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Успішний захист

З 10 по 22 червня 2017 року на кафедрі маркетингу та УІД успішно відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалавра студентів спеціальності «Маркетинг» та магістерських робіт студентів спеціальностей «Маркетинг» та «Управління інноваційною діяльністю».

Слід зазначити, що кваліфікаційні та дипломні роботи відзначилися широким спектром досліджених тем та використанням новітніх методик аналізу. Усі роботи містили елементи наукової новизни та були зорієнтовані на розв’язання актуальних проблем з маркетингової діяльності підприємств та установ, підходи до аналізу інноваційної політики підприємства, формування та впровадження інноваційних стратегій для підприємств різних галузей, інновації в маркетингу тощо.

Вітаємо студентів з успішним захистом, дякуємо за сумлінне навчання та бажаємо успіхів у професійній діяльності!

2017 23 06 22017 23 06 3

2017 23 06