© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Новини

28-30 вересня 2017 року у Сумському державному університеті на базі кафедри маркетингу та УІД відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу».

На одинадцяту конференцію надійшли матеріали від 141 учасника, серед них: 38 докторів наук, 64 кандидатів наук, 9 аспірантів, 2 здобувачів, 8 викладачів, 3 асистентів, 16 студентів та 5 представників підприємств.

2017 04 1

Чергова перемога у конкурсі наукових проектів

2017 22 09Поздоровляємо команду молодих науковців під керівництвом к.е.н., доц., доц. каф. маркетингу та УІД Ілляшенко Н.С. (Нагорного Є.І., к.е.н.; Грищенко О.Ф., к.е.н.; Сигиду Л.О., к.е.н.; Ващенко Т.В., к.е.н.; Рот-Сєрова Є.В., аспіранта) у перемозі у конкурсі наукових проектів молодих вчених.

Їх науковий проект «Механізм управління формуванням стратегій випереджаючого інноваційного розвитку промислових підприємств» зайняв 29 місце з 123 проектів, що отримали держане фінансування.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Успішний захист

З 10 по 22 червня 2017 року на кафедрі маркетингу та УІД успішно відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалавра студентів спеціальності «Маркетинг» та магістерських робіт студентів спеціальностей «Маркетинг» та «Управління інноваційною діяльністю».

Слід зазначити, що кваліфікаційні та дипломні роботи відзначилися широким спектром досліджених тем та використанням новітніх методик аналізу. Усі роботи містили елементи наукової новизни та були зорієнтовані на розв’язання актуальних проблем з маркетингової діяльності підприємств та установ, підходи до аналізу інноваційної політики підприємства, формування та впровадження інноваційних стратегій для підприємств різних галузей, інновації в маркетингу тощо.

Вітаємо студентів з успішним захистом, дякуємо за сумлінне навчання та бажаємо успіхів у професійній діяльності!

2017 23 06 22017 23 06 3

2017 23 06

Перемога у конкурсі

Наприкінці цього навчального року відбулася ще одна дуже приємна подія. Студентка 4 курсу спеціальності "Маркетинг" Данько Ангеліна з науковою роботою на тему "Оцінка торгівельно-збутових посередників як підґрунтя логістичних рішень співробітництва у маркетингових каналах" (науковий керівник к.е.н., доц. Біловодська О.А.) посіла ІІ призове місце у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт "Маркетингова логістика".

Конкурс проходив у рамках міжнародного проекту за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та Німецької служби академічних обмінів DAAD. На конкурс було подано більше 20 робіт, з яких тільки три отримали відзнаку.

Щиро вітаємо переможця та її наукового керівника! Бажаємо успіхів.

2017 22 06

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »