© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Науково-практична конференція, присвячена Дню науки в Україні

20-21 квітня на базі кафедри маркетингу СумДУ в рамках науково-практичної конференції викладачів, співробітників, аспірантів та студентів факультету економіки та менеджменту, присвяченої Дню науки в Україні „Економічні проблеми сталого розвитку", було проведено засідання за такими секціями:

• «Маркетинг»;
  • «Маркетингові дослідження»;
  • «Інноваційний маркетинг»;
  • «Освітній маркетинг».

Під час роботи конференції було висвітлене широке коло питань сфери маркетингу, маркетингових досліджень, освітнього маркетингу, інноваційного маркетингу як з теоретичної, так і з практичної сторін. Варто відзначити високий рівень підготовки, наполегливість, активність студентів під час роботи конференції та їх зацікавленість у подальшій розробці власних досліджень. Особливої уваги заслуговує активна участь студентів І-ІІ курсів, їх вміння доводити власну думку та пропонувати дієві практичні наукові підходи у дослідженнях.

За результатами конференції в межах кожної із секцій було визначено переможців:

Секція «Маркетинг»
І місце – Сигида Любов, гр. МК-61. Керівник – к.е.н., доц. Біловодська О.А.;
ІІ місце – Коваленко Яна, гр. МК-91. Керівник – асп. Домашенко М.Д.;
ІІІ місце – Єременко Аліна, Черняк Ксенія, гр. МК-01. Керівник – асп. Голишева Є.О.

Секція «Інноваційний маркетинг»
І місце – Росохата Анна, гр. МК-61. Керівник – к.ен., ст. викл. Іляшенко Н.С.;
ІІ місце – Пузікова Марина, гр. МК-61. Керівник – к.е.н., доц. Біловодська О.А.;
ІІІ місце – Заяц Крістіна, гр. МК-81. Керівник – к.ен., ст. викл. Міцура О.О.

Секція «Маркетингові дослідження»
І місце – Гайдабрус Наталія, гр. МК-71. Керівник – к.ен., доц. Біловодська О.А.;
ІІ місце – Петрушко Наталія, Шевченко Олена, гр. МК-91. Керівник – асп. Сагер Л.Ю.

Секція «Освітній маркетинг»
І місце – Хижняк Марина, Сірік Юлія, гр. МК-81. Керівник – д.е.н., проф. Ілляшенко С.М.

За цікаву, змістовну доповідь та активну участь Білан Марину та Іванову Тетяну (гр. МК-01) було відзначено заохочувальними грамотами.

Вітаємо переможців та висловлюємо вдячність всім учасникам та їх керівникам за активну, плідну роботу на конференції.
Бажаємо натхнення та подальших успіхів!

2011-04-26_114-15 квітня 2011 року на базі Запорізького національного університету відбулася V Міжнародна студентська конференція "Інноваційні ідеї молоді у соціально-економічному розвитку України ХХІ століття". В конференції прийняли участь представники більше ніж 60 міст України. Наш університет на цьому заході представляла студентка кафедри маркетингу Щербаченко Вікторія Олексіївна.

Учасники заходу представили свої дослідження в рамках чотирьох секцій. За підсумками конференції робота Щербаченко Вікторії на тему "Інтелектуальний капітал як основа інноваційної економічної системи" (керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Школа Вікторія Юріївна) була відзначена грамотою у одній з чотирьох номінацій, а саме "За практичне розв’язання актуальних економічних проблем". Слід зауважити, що це не перший вдалий виступ Вікторії. Зокрема серед її останніх здобутків третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Вітаємо її з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Маркетинг»

2011-04-18_115 квітня 2011 року студенти кафедри маркетингу брали участь у 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг», який проводився на базі Київського національного торговельно-економічного університету. За підсумками конкурсного дня Росохата Анна Сергіївна, студенка 5 курсу кафедри маркетингу, зайняла ІІІ місце, а студент 4 курсу Іваницький Ігор Юрійович був відмічений грамотою за оригінальне розв’язання олімпіадних завдань.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

Кубок "Золотого інтегралу для старшокурсників" - у студентів ФЕМ!

2011-04-14_313 квітня в актовій залі СумДУ вперше в історії СумДУ відбувся захід під назвою "Золотий інтеграл для старшокурсників". Незважаючи на обмаль часу для підготовки, студенти факультету економіки та менеджменту продемонстрували не тільки свої яскраві таланти, але і вибороли перемогу, отримавши максимальну кількість номінацій. Деканат факультету економіки та менеджменту виражає особливу подяку всім студентам, хто брав участь та організовував виступ команди ФЕМ на конкурсі, а особливо Аксьоновій Світлані, Бондаренко Інні, Голенці Роману, Кудряшовій Ірині, Герман Олені, Хижняк Марині, Романцовій Юлії, Чернявській Юлії, Тихенку Володимиру, Кулак Олександрі та Хахулі Дмитру.

« ПочатокПопередня919293949596979899100НаступнаКінець »

Сторінка 99 з 107