Захист дисертації Карпіщенко О.О.

11 травня 2010 року відбувся успішний захист кандидатської дисертації викладача кафедри маркетингу Карпіщенко О.О. на тему «Організаційно-економічні засади забезпечення інноваційного процесу на промисловому підприємстві». Колеги вітають з цією подією і бажають творчих успіхів.

Захист дисертації Башук Т.О. та Троян М.Ю.

Викладачі кафедри маркетингу Башук Т.О. та Троян М.Ю. успішно захистили дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Щиро вітаємо колег і бажаємо успіху у науковій діяльності!

Ліцензування спеціальності "УІД"

Кафедрою маркетингу отримано ліцензію за спеціальністю 8.000014 «Управління інноваційною діяльністю» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». Навчання буде проводитися за денною і заочною формами навчання. Термін навчання 1,5 і 2 роки відповідно.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2010

На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці» наукові роботи студенток 5 курсу Мухоїд Світлани та Маленко Яни зайняли, відповідно, 1 та 2 місце за напрямком «Маркетинг». Наукова робота студентки 3 курсу Феденко Наталії зайняла 3 місце за напрямком «Управління персоналом і економіка праці».

« ПочатокПопередня919293949596979899100НаступнаКінець »

Сторінка 99 з 102