Підготовка до ліцензування спеціальності "УІД"

Сумський державний університет готує до ліцензування спеціальність 8.000014 - “Управління інноваційною діяльністю” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”. Навчання буде проводитися за денною і заочною формами. Термін навчання, відповідно, 1,5 і 2 роки. Підготовку фахівців передбачається проводити на базі кафедри маркетингу.

"Маркетинг" як друга вища освіта

Кафедра маркетингу проводить ліцензування підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “Спеціаліст” зі спеціальності “Маркетинг” (друга вища освіта).

Форма навчання денна і заочна. Термін навчання, відповідно, 2,5 і 3 роки.

Вимоги до вступників:

попередній рівень освіти: повна вища освіта (спеціаліст, магістр будь якого профілю);
    конкурсний відбір.

У СумДУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Маркетинг інновацій та інновації в маркетингу”. Організаторами виступили кафедра маркетингу СумДУ і Сумський рагіональний центр інтелектуального розвитку.

Науково-методична конференція 2008

На кафедрі маркетингу було проведено щорічну Науково-методичну конференцію студентів, аспірантів, викладачів та співробітників Сумського державного університету за секціями “Маркетинг”, “Екологічній маркетинг”, “Маркетингові дослідження”.

« ПочатокПопередня919293949596979899НаступнаКінець »

Сторінка 99 з 99