Новини

У м. Суми на базі кафедри маркетингу Сумського державного університету відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Маркетинг інновацій і інновації у маркетингу”.

Конкурс студентських маркетингових планів

1mp2009На Всеукраїнському конкурсі студентських маркетингових планів (м.Київ) студентки 5 курсу Грищенко Олена та Голишева Євгенія (керівник доц. Біловодська О.А.) зайняли ІІІ місце.

Вітаємо лауреатів!

Захист дисертації Прокопенко О.В.

К.е.н., доц. Прокопенко О.В. 18 червня 2009 року успішно захистила дисертацію на тему “Теоретико-методологічні засади соціально-економічної мотивації екологізації інноваційної діяльності” на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.06 – Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища. Захист відбувся в Інституті проблем ринку НАНУ (м.Одеса).

Підготовка до ліцензування спеціальності "УІД"

Сумський державний університет готує до ліцензування спеціальність 8.000014 - “Управління інноваційною діяльністю” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”. Навчання буде проводитися за денною і заочною формами. Термін навчання, відповідно, 1,5 і 2 роки. Підготовку фахівців передбачається проводити на базі кафедри маркетингу.

« ПочатокПопередня919293949596979899100НаступнаКінець »

Сторінка 99 з 100