Чергові здобутки на конкурсі наукових робіт

657a02e8 7306 486d 971c 99f524dc8590 1Черговий раз студенти кафедри маркетингу та УІД показали високий рівень теоретичних знань та вдалого їх використання у практичній діяльності.

26.05.2017 р. відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з маркетингу «Молодь опановує маркетинг» імені І. Ткаченка на базі Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана. Так, студентка 4 курсу Данилюк Юлія була відзначена дипломом третього ступеня, а робота Смілянського Артема (гр. МК-51) та Булатової Аліни була відзначена грамотою за вдале поєднання технологій маркетингових досліджень.

Також головою журі Лилик І.В. вказано на інноваційність та креативність тематики робіт студентів. Зазначимо, що до 2 етапу конкурсу увійшли 27 робіт учасників із провідних ВНЗ України (НТУ «ХПІ», КНЕУ ім. В. Гетьмана, Одеський національний політехнічний університет, НТТУ «КПІ» ім. І. Сікорського і т.д.). Науковий керівник к.е.н. Сагер Л.Ю. отримала подяку за виховання інтелектуальної молоді та активну участь у конкурсі.

Вітаємо студентів та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!