© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Чергова робоча відпустка професора Ілляшенка С.М.

2017 25 01У період короткотермінової відпустки за власний рахунок (19.02-26.02.2018 р.) зав. каф.  маркетингу та УІД, д.е.н., професор Ілляшенко С.М. відвідав Польщу (м. Бєльсько-Бяла), де згідно угоди між СумДУ і Вищою школою економіко-гуманітарною (ВШЕГ) провів цикл семінарів для бакалаврів та магістрів, які навчаються за напрямом «Менеджмент». Слід зазначити, що згідно рішення Сенату ВШЕГ дипломна робота може бути представлена у одній з трьох форм: стандартна випускова робота; робочий проект, що впроваджується на підприємстві чи установі; опублікована наукова стаття дослідницького характеру. Форму дипломної роботи (магістра чи бакалавра) студент визначає самостійно. Захист відбувається за стандартною процедурою.

Ілляшенко С.М. також зустрівся з групою випускників, які раніше захистили магістерські роботи під його керівництвом.

Подяка від студентів:

2018 02 03