Гра “Знайди себе у маркетингу!” на ТОВ “Горобина”

11.04. 2017 р. школярі 9 класу Сумської загальноосвітньої школи № 18 прийняли участь у грі «Знайди себе у маркетингу!», яку проводить кафедра маркетингу та УІД СумДУ у співпраці з підприємствами міста Суми. Цього разу гра проходила на території ТОВ «Горобина».

Після екскурсії по виробництву, сповнені новими емоціями і враженнями, учасники гри працювали в командах, а потім презентували свої ідеї щодо просування квасу ТМ «Горобина» у новому літньому сезоні. Невимушена і доброзичлива атмосфера заходу сприяла появі креативних і оригінальних ідей: школярі запропонували інноваційні упаковки, новий дизайн для бочок, а також порадили розширити смакову лінійку.

Запрошуємо бажаючих долучитися до наступної гри. Слідкуйте за нами у соцмережах.

2017 20 04 12017 20 04 2