Конференція у Львові

21-22 вересня 2017 р. викладачі кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сагер Л.Ю. та Сигида Л.О. взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми формування та реалізації конкурентної політики", що  проводилась у Національному університеті "Львівська політехніка".

Своїми напрацюваннями у галузі формування конкуреної політики та забезпечення конкурентоспроможності національного ринку поділились вчені з багатьох міст України, Польщі та США. Так, представники јнтимонопольного комітету та Федеральної торгової комісії США поділились досвідом США щодо формування та реалізації конкурентної політики. Практичним поглядом на проблеми формування конкурентних ринків наповнили наукову дискусію працівники Департаменту конкурентної політики АГБС.

Усі виступи супроводжувались жвавими обговореннями та яскравими дискусіями. У цілому за результатами конференції учасники отримали певний досвід та натхнення на нові наукові дослідження та їх практичну реалізацію.

2017 21 10 12017 21 10 2

2017 21 10 32017 21 10 4