© 2002-2019 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Міжнародна діяльність кафедри маркетингу та УІД у 2017-2018 навчальному році

Уже 3 роки поспіль і протягом 2018-2019 навчального року зокрема д.е.н., професор Ілляшенко С.М. згідно угоди між СумДУ і Вищою школою економіко-гуманітарною (м. Бєльсько-Бяла, Польща) здійснює викладацьку діяльність для студентів , які навчаються за напрямом «Менеджмент».

У березні-квітні 2018 року к.е.н., доц., доцент кафедри маркетингу та УІД Грищенко Олена проходила стажування за тематичним напрямом «Міжнародна тренінгова програма щодо розвитку людських здібностей» на базі Національного інституту досліджень та розвитку економіки праці (м. Нью Делі, Індія) у рамках грантової програми уряду Індії ITEC.

Студентка спеціальності «Маркетинг» Прошуніна А.А. успішно завершила навчання на рівні «бакалавр» паралельно у Вищій школі економіки у Празі (м. Прага, Чехія) і Сумському державному університеті. Слід також зазначити, що після успішного захисту кваліфікаційної роботи бакалавра та державної атестації Анна продовжила своє навчання на магістерському рівні у 2018-2019 навчальному році.

Окрім цього студенти беруть активну участь у культурних обмінах у рамках програми Erasmus+ у різних куточках світу (Грузії, Італії, португалії, Литві, Польщі тощо).