© 2002-2017 Кафедра маркетингу та УІД. Факультет економіки та менеджменту.
Нагородження учасників конкурсу «Знайди себе у маркетингу»

2013_24_02

21 лютого 2013 року в актовій залі Сумського державного університету відбулася церемонія нагородження учасників та переможців конкурсу «Знайди себе у маркетингу», який організувала кафедра маркетингу та УІД за підтримки Управління освіти та науки Сумської міської ради та Управління освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл і студентів закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Суми та Сумської області.

На конкурс було подано 110 робіт від 172 учасників зі шкіл та закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Суми та Сумської області. Усі роботи відзначались високим рівнем підготовки та технічної реалізації.



У кожній конкурсній номінації журі визначило переможців.

1. Кращий рекламний відеоролик на соціальну тематику:

  • 1 місце – Онищенко Ярослава (учениця Сумської Загальноосвітньої школи №6);
  • 2 місце – Литвиненко Віктор, Гапон Лілія, Шкиря Аліна, Мусієнко Анастасія, Роєнко Юлія (команда Роменського коледжу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана);
  • 3 місце – Месевра Яна, Маслюк Анастасія, Бондаренко Світлана, Олійник Олександр, Кренциглова Альона (команда Сумської Спеціалізованої загальноосвітньої школи № 18).




2. Краща творча робота за тематикою «Маркетинг навколо мене»:

3. Краща реклама існуючого чи неіснуючого товару (послуги):

  • 1 місце – Басюк Олена (учениця Сумської загальноосвітньої школи № 20);
  • 2 місце – Дацько Світлана (учениця Боромлянського навчально-виховного комплексу);
  • 3 місце розподілилися між двома командами:
    • Гурєєв Максим та Кислий Максим (студенти Путивльського коледжу Сумського Національного Аграрного Університету);
    • Мартишко Анатолій (ученик Охтирської Загальноосвітньої школи №8).



4. Кращий логотип та слоган школи (класу) з поясненням:

Переможцями стали:

  • ученики Охтирської загальноосвітня школа №8 Бабич Артем Сергійович та Невдачин Денис Петрович.
  • ученик Тростянецької спеціалізованої школи №5 Головченко Олексій Борисович.
  • учениця Лебединської загальноосвітньої школи №1 Бундюк Тетяна Юріївна.




Також було виділено 19 окремих спеціальних призів учасникам, роботи яких відрізнялися специфікою подання матеріалу та особливістю розкриття теми.

1. «Переможець  Інтернет-квесту» Левченко Анастасії (Конотопська спеціалізована  школа І-ІІІ ст. №3);

2. «Найактивніша школа/Керівник, який підготував найбільшу кількість учасників» Котькало Євгенії Сергіївні (Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.);

3. «За організацію високого рівня підготовки конкурсних робіт» Валюх Еліні Євгеніївні – керівнику команди Машколеджу СумДУ;

4. «Студентський вибір» (команда Машколеджу СумДУ);

5. «Наймолодші учасники - юні маркетологи» Козинець Софії (КУ ССШ № 7 м. Суми), Пересадько Федору (Кловський ліцей №77), Пересадько Борису (Кловський ліцей №77).

6. «За філософське бачення теми» Задесенець Ірині (Боромлянський навчально-виховний комплекс);

7. «За внесок у розвиток патріотичності молоді» команді Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу ім. Середи Глущенко;

8. «За оптимістичний погляд у майбутнє» команді Комунального закладу Сумської обласної ради Глухівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми;

9. «За підняття глибоких соціальних проблем» команді Комунального закладу Сумської обласної ради Глухівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми;

10. «За виховання усвіломленого ставлення до майбутнього» керівнику команди Комунального закладу Сумської обласної ради Глухівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми. – Аллі Петрівні Рябусі;

11. «За глибоке проникнення у сутність презентованої теми» Лиман Олені (Індустріально - педагогічний технікум Конотопського інституту СумДУ);

12. «За віру в казку» Мельник Миколі (КУ ССШ №9);

13. «За згуртованість шкільної спільноти» керівникам СЗОШ №11;

14. «За яскравість поглядів» Рубан Родіону (Тростянецька спеціалізована школа I-III ступенів №1);

15. «За розкриття високих моральних цінностей» команді Рибальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Охтирської районної ради Сумської області;

16. «За небайдужість до літературної спадщини» Гур’янову Вадиму (Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.);

17. «За любов до рідного краю» Удовиченко Станіславу (Лебединське медичне училище ім. проф. М.І. Сітенка);

18. «За креативний підхід до розкриття теми» команді ССШ №29;

19. «За співчуття та турботу про оточуючих» команді КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22.

Усі учасники отримали сертифікати та пам’ятні подарунки. Подарунки учасникам та переможцям вручали завідувач кафедри маркетингу та УІД, д.е.н., проф, голова журі конкурсу Сергій Миколайович Ілляшенко, заступник завідувача кафедри маркетингу та УІД, к.е.н., доц. кафедри МУІД Олена Анатоліївна Біловодська, заступник декана факультету економіки та менеджменту з інформатизаційних та медіа технологій, к.е.н., доц., доц. кафедри МУІД Юлія Сергіївна Шипуліна., к.е.н, доц. кафедри МУІД Олена Олексіївна Міцура, маркетолог магазину «Compservice.in.ua» Марина Хижняк, маркетолог кондитерської мережі «Асорті» Юлія Летюга.

Голова журі конкурсу доктор економічних наук, професор, зав.кафедрою маркетингу та управління інноваційною діяльністю Ілляшенко Сергій Миколайович зазначив, що всі роботи учасників наповнені креативністю, ґрунтовністю та різнобарв’ям поглядів, високим рівнем та якістю подання матеріалів.

2013_24_02_2