Перемога у конкурсі наукових робіт з логістики | Новини

© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Перемога у конкурсі наукових робіт з логістики

29 березня 2018 р. на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова було підбито підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальності “Логістика”.

На підсумкову конференцію для захисту наукових результатів було запрошено авторів 23 робіт із 18 вищих закладів освіти України, серед яких студенти спеціальності «Маркетинг» Сумського державного університету: Масько Я.В. (керівник к.е.н., доц. Біловодська О.А.) та Тесленко Л.А. (керівник к.е.н. Сигида Л.О.)

Призерами стали 13 авторів, з яких ІІІ місце посіла Масько Я.В. з науковою роботою на тему «Дослідження логістичного потенціалу регіону (на прикладі Північно-Східного економічного району)”.

Вітаємо з перемогою студенту та її наукового керівника і щиро бажаємо подальших успіхів!

2018 02 04 2

2018 02 04 32018 02 04 4