© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі»

13 квітня 2018 р. на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі".

На підсумкову науково-практичну конференцію були запрошені автори 21 роботи, серед яких студентка спеціальності «Маркетинг» Сумського державного університету Колесник Анна (керівник д.е.н., проф. Божкова В.В.), яка зайняла III місце з науковою роботою на тему «Розроблення ефективних комунікацій для підприємств сфери торгівлі».

Вітаємо з перемогою студентку і її наукового керівника і бажаємо подальших успіхів!

2018 18 04 12018 18 04 2