© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

24 квітня 2018 р. на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності".

На підсумкову науково-практичну конференцію були запрошені автори 16 робіт, серед яких студентка спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» Сумського державного університету КирилловаАнна (керівник к.е.н., доц. Ілляшенко Н.С.), яка зайняла III місце з науковою роботою на тему «Розвиток інноваційних видів послуг на прикладі мувінгової компанії «Мураха».

Вітаємо з перемогою студентку і її наукового керівника і бажаємо подальших успіхів!

2018 25 042018 25 04 2