Start-up проект посів 3 місце

2016 04 22 127 квітня 2017 року у Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відбувся фінал ХІ Міжнародного конкурсу студентських рекламних та PR-проектів "Золотий компас пам'яті Олексія Кононова".

Цього року до short-list конкурсу пройшло 20 команд у трьох секціях, серед них 1 команда від кафедри маркетингу та УІД СумДУ. У роботі журі взяли участь провідні фахівці в області маркетингу, реклами і PR, представники бізнесу, влади та наукового середовища.

Команда студентів, а саме Вертюченко Аліна, Голишевська Катерина, Захарченко Дарія та Прокопенко Марина, представила start-up проект «Клініка, дружня до молоді». За результатами презентації та сесії запитань від журі конкурсу проект посів 3 місце.

28 квітня 2017 року студенти взяли участь у роботі бізнес форуму «Kuznets business day».

Науковим консультантом усіх проектів стала к.е.н., доцент кафедри маркетингу та УІД Грищенко О.Ф.

Щиро вітаємо студентів із перемогою та бажаємо успіху у майбутньому!

2017 04 27 2

2017 04 27 1