© 2002-2017 Кафедра маркетингу та УІД. Факультет економіки та менеджменту.
Церемонія нагородження учасників конкурсу «Знайди себе у маркетингу!»

2014_22_12_0018 грудня 2014 року відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців конкурсу творчих робіт «Знайди себе у маркетингу!». У конкурсі взяли участь учні 9-11 класів і студенти закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Суми та Сумської області. Конкурс проводиться за ініціативою кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сумського державного університету за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради та Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

До організаційного комітету конкурсу було подано більше 100 робіт від 150 учасників під керівництвом 35 вчителів із міста Суми та Сумської області. Учасники мали змогу представити до організаційного комітету як одноосібні, так і командні роботи, і змагалися у чотирьох номінаціях:

  • «Рекламна поліграфічна продукція»;
  • «Радіо-, теле-, Інтернетреклама»;
  • «Маркетинг навколо мене»;
  • «Інтернет-акція»


Спонсорами конкурсу в цьому році виступили:

2014_22_12_01




Найпопулярнішою номінацією була «Радіо-, теле- та Інтернет-реклама», а особливо – «Актуальні соціальні теми» (56 робіт). Також, доволі чисельною є і номінація «Рекламна поліграфічна продукція», до якої подали роботи 35 конкурсантів.

Тож переможці у своїх номінаціях отримали цінні подарунки, а команда переможців конкурсу виграла гран-прі – поїздку до Львову.

У кожній конкурсній номінації журі визначило переможців.

Гран-прі

Каблучко Євген та Кіріченко Дмитро (КУ ССШ №1)




1. Номінація «Радіо-, теле- та Інтернет-реклама»

Соціальна тематика

Напрям «Актуальні соціальні теми»

  • 1 місце – Норець Вікторія, Сидоренко Анна, Корчака Анна, Солопченко Наталія, Третяк Катерина (Роменський коледж ДВНЗ КНЕУ)
  • 2 місце – Солдатенко Дарина (Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей), Літвінова Дар'я (Школа №2)
  • 3 місце – Пісанець Поліна, Лазаренко Вероніка, Лящов Владислав, Євтушенко Анна, Орлова Юлія (КУ Сумська ЗОШ I-III ступенів № 4 м. Суми)
  • 3 місце – Ігнатьєв Ігор, Решитько Володимир (Держ. ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка)

Спецпризи:

  • «За турботу» – Рибалко Аліна (Лебединська спеціалізована школа I-III ступенів №7)
  • «За висвітлення неординарної соціальної ідеї» – Решетило Олександр, Кундій Єлизавета, Василенко Анастасія, Кривошеєнко Артем, Яковенко Артур (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К.Рапія)
  • «За ідею «інформаційного миру» – Копоть Сергій Анатолійович (Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3)
  • «За ідейність та натхнення до здорового способу життя» – Басенко Єлизавета, Савченко Єлизавета (Сумська приватна гімназія «Просперітас»)
  • «За сприяння покращенню демографічного стану в країні» – Юдіна Анна (Глухівська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
  • «За спортивність та мотивацію до здорового способу життя» – Голобородько Максим (КУ ССШ №9)
  • «За настрій та позитивні емоції» – Шкульова Катерина, Коваленко Ангеліна (Сумська гімназія №1)
  • «За оптимістичність та натхнення у баченні майбутнього» – Ковбаса Тетяна (Великочернеччинська спеціалізована школа 1 – 3 ступеня, Сумської районної ради)




Напрям «Я патріот своєї країни»

  • 1 місце – Ремез Ірина, Журенко Максим, Дядченко Марія (Роменський коледж ДВНЗ КНЕУ)
  • 2 місце – Шеруділо Костянтин, Чугай Никита, Міщенко Володимир, (КУ ССШ №1 ім. В.Стрельченко)
  • 3 місце – Максименко Юлія (Низівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сумської районної ради Сумської області)

Спецпризи:

  • «За спогади та влучний підбір хроніки» – Корнієнко Владислава (Олександрівська гімназія)
  • «За любов до Кобзаря» – Криворучко Анна, Фісько Ольга та Ачілова Юлія (Рибальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Охтирської районної ради Сумської області)
  • «За емоційне наповнення роботи» – Нишпорекно Євгенія Вікторівна (Могрицький навчально-виховний комплекс Сумської районної ради Сумської області)
  • «За творчий внесок у майбутнє Батьківщини» – Забіяка Руслан Олександрович (Соснівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Конотопської районної ради Сумської області)


Комерційна реклама

  • 1 місце – Старченко Аліна (Низівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області)
  • 2 місце – Рева Антон (Школа №15 ім. Турбіна)
  • 3 місце – Смоленко Станіслав (Школа №10)

Спецпризи:

  • «За радіорекламу» – Шевченко Дарина (ЗОШ №15)
  • «За Інтернет-рекламу» – Кулібаба Анна (Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області)
  • «За українську аутентичність» – Заєць Яна (Сумська спеціалізована школа № 25)



2. Номінація «Маркетинг навколо мене»

  • 1 місце – Рева Антон (Школа №15)
  • 2 місце – Пчельнікова Валерія Ємельяненко Анна Чередник Ірина Дігтяренко Максим (Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа №11)
  • 3 місце – Дорошкова Ольга, Лопандя Михайло, Челікіді-Сініченко Анжеліка (Машинобудівний коледж СумДУ), а також Циндренко Таісія (КУССШ № 10)




3. Номінація "Рекламна поліграфічна продукція"

  • 1 місце – Малишева Марія (Сумська ЗОШ №20)
  • 2 місце – Євенко Варвара (КУ Сумська спец школа I-III ст №7)
  • 3 місце – Чернишова Аліна Максимова Вікторія (шк. №15), Кіріченко Дмитро (КУ ССШ №1), Зарва Альона Балаценко Кирило (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 ім. Д. Турбіна)

Спецпризи:

  • «За упаковку» – Левченко Ольга (КУ СЗОШ №15)
  • «За відчуття» – Кульбєда Анастасія Знайченко Альона (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. № 12)
  • «За активну життєву позицію» – Балаценко Кирило (Школа № 15)




4. Номінація «Інтернет-акція»

  • Гончарова Марина (КУССШ №7)
  • Михайло Вода (КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 ім. Д. Турбіна)
  • Савченко Єлізавета

Усі учасники отримали сертифікати та пам’ятні подарунки. Подарунки учасникам та переможцям вручали:

  • голова журі конкурсу, к.е.н., доцент, заступник завідувача кафедри маркетингу та УІД Олена Анатоліївна Біловодська;
  • к.е.н., доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування, заступник декана ФЕМ з навчально-організаційної роботи Люльов Олексій Валентинович;
  • член журі конкурсу, к.е.н., доцент кафедри маркетингу та УІД Ілляшенко Наталія Сергіївна;
  • випускниця кафедри маркетингу та УІД, керівник відділу продажу «VIP Media Group» Марина Хижняк
  • голова громадської організації Центру розвитку території та соціального маркетингу «Триторія» Гладенко Юрій Миколайович
  • член журі конкурсу, випускниця кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю, кандидат економічних наук Грищенко Олена Федорівна.

Голова журі конкурсу – к.е.н., доцент, заступник завідувача кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Біловодська Олена Анатоліївна відзначила високий рівень виконання робіт учасників, а також творчий підхід та нестандартне бачення щодо вирішення соціальних проблем суспільства.

Фотозвіт можна переглянути тут

2014_22_12_02

2014_22_12_03

2014_22_12_04

2014_22_12_06

2014_22_12_05

2014_22_12_07