© 2002-2017 Кафедра маркетингу та УІД. Факультет економіки та менеджменту.
Церемонія нагородження учасників конкурсу «Знайди себе у маркетингу!»

2014_22_12_00

19 квітня 2017 року відбулася церемонія нагородження учасників та переможців VII конкурсу «Знайди себе у маркетингу!». У конкурсі взяли участь учні 9-11 класів і студенти закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації м. Суми та Сумської області. Конкурс проводиться за ініціативою кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сумського державного університету за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради та Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

До організаційного комітету конкурсу було подано більше 80 робіт від 100 учасників із міста Суми та Сумської області. Учасники мали змогу представити до організаційного комітету як одноосібні, так і командні роботи, і змагалися у двох номінаціях:

- рекламна поліграфічна продукція;

- радіореклама, телевізійна та інтернет-реклама.

Найпопулярнішою номінацією була «Радіо-, теле- та Інтернет-реклама», а особливо соціальна і комерційна тематика.

Тож фіналісти у своїх номінаціях отримали цінні подарунки, а команди переможців конкурсу виграли поїздку до Львову.

У кожній конкурсній номінації журі визначило переможців.

Номінація «Радіо-, теле- та Інтернет-реклама»

Соціальна тематика

  • 1 місце – Рева Антон, Мєшков Ярослав, Ткаченко Аліна (Школа №15 ім. Турбіна) за роботу «Справжні герої»
  • 2 місце – Гура Ігор та Федоренко Іван (Низівська ЗОШ) за роботу «Ти важливий» та Куратченко Анна (Низівська ЗОШ) за роботу «Живи»
  • 3 місце – Клочко Анжела та Вострікова Елеонора (КУ ЗОШ №18) за роботу «Шлях до успіху»

Комерційна тематика

  • 1 місце – Куратченко Анна (Низівська ЗОШ) за роботу «Бабина мука»
  • 2 місце – Рева Антон (Школа №15 ім. Турбіна) за роботу «Додай фарб в своє життя» та Бурлака Оксана, Ісаєв Ярослав, Потєхіна Валерія, Скалига Олександр та Фалько Альона (Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №5) за роботу «Реклама кави JACOBS».
  • 3 місце - Оседач Марина, Кузько Ярослав, Точиленко Таїсія та Банько Вікторія (Конотопська спеціалізована школа №3) за роботу «Телефон—годинник «KIDSPHONE» та Євченко Аліна, Сайко Анастасія, Артюшенко Єлизавета та Ярошенко Аделіна (Сумська ЗОШ №9) за роботу «Друге життя колготкам».

Спецпризи отримали:

  • Шкарупа Вікторія та Винник Анастасія (Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 імені Р.К.Рапія)
  • Вялков Євген (Пристайлівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ)
  • Самусенко Єлизавета (Низівська ЗОШ)
  • Бабич Ліна, Ісаєв Ярослав, Скалига Олександр та Фалько Альона (Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №5)
  • Максименко Олександра та Лабунець Катерина (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. 2, ОМЦПО – МАН)

Усі фіналісти отримали сертифікати та пам’ятні подарунки

 

Фотозвіт можна переглянути тут

2017 23 04 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 23 04 2

2017 23 04 3