© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. Факультет економіки та менеджменту.
Участь у конференції

16-17 листопада 2017 року викладачі кафедри маркетингу та УІД взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія підприємства: підприємницький контекст» (м. Київ, ДЗВН «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»).

Під час конференції відбулося жваве обговорення актуальних проблем формування стратегії компаній підприємницького типу та інституційно-організаційних аспектів розвитку малого й середнього бізнесу в Україні. У рамках панельних дискусій разом із практикуючими спеціалістами було визначено інституційні та конкурентні виклики при формуванні підприємницької стратегії і основні компетенції випускників та спеціалістів для здійснення всіх напрямків підприємницької діяльності.

2017 21 11 0

2017 21 11 1