Успішний захист

З 10 по 22 червня 2017 року на кафедрі маркетингу та УІД успішно відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалавра студентів спеціальності «Маркетинг» та магістерських робіт студентів спеціальностей «Маркетинг» та «Управління інноваційною діяльністю».

Слід зазначити, що кваліфікаційні та дипломні роботи відзначилися широким спектром досліджених тем та використанням новітніх методик аналізу. Усі роботи містили елементи наукової новизни та були зорієнтовані на розв’язання актуальних проблем з маркетингової діяльності підприємств та установ, підходи до аналізу інноваційної політики підприємства, формування та впровадження інноваційних стратегій для підприємств різних галузей, інновації в маркетингу тощо.

Вітаємо студентів з успішним захистом, дякуємо за сумлінне навчання та бажаємо успіхів у професійній діяльності!

2017 23 06 22017 23 06 3

2017 23 06