© 2002-2018 Кафедра маркетингу та УІД. ННІ ФЕМ ім. О.Балацького
Успішний захист кваліфікаційних та дипломних робіт з маркетингу

З 8 по 20 червня 2018 року на кафедрі маркетингу та УІД успішно відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалавра студентів денної та заочної форми навчання, та магістрів заочної форми навчання спеціальності «Маркетинг».

Слід зазначити, що кваліфікаційні та дипломні роботи відзначилися широким спектром досліджених тем та використанням новітніх методик аналізу. Усі роботи містили елементи наукової новизни та були зорієнтовані на розв’язання актуальних проблем з маркетингової діяльності підприємств та установ, підходи до аналізу інноваційної політики підприємства, формування та впровадження інноваційних стратегій для підприємств різних галузей, інновації в маркетингу тощо.

Вітаємо студентів з успішним захистом, дякуємо за сумлінне навчання та бажаємо успіхів у професійній діяльності!

2018 21 06 12018 21 06 22018 21 06 3